מרסל מוסרי

"עוד יבואו ימים טובים, אין סיכוי אחר"

מרסל מוסרי שיתפה ברגע משמעותי עבורה שחוותה יחד עם בתה גפן, לאחר שבוע מאתגר שבו הנחתה טקסים הקשורים ליום הזיכרון לשואה ולגבורה


בפתח התוכנית, הסופרת והמגישה האהובה מרסל מוסרי שיתפה ברגע משמעותי מאוד עבורה שחוותה יחד עם בתה גפן, לאחר שבוע קשה שבו הנחתה טקסים הקשורים ליום הזיכרון לשואה ולגבורה. 

"בלילה, אחרי ארוחת ערב ואמבטיה, כשהשכבתי אותה במיטה ונתתי לה בקבוק תה, הביטה בי ואמרה גפן 'אמא, אני אוהבת אותך'. הדמעות עלו בי, לא רצוניות, חמות, אוהבות כל כך. 'אבל למה את בוכה אמא?', שאלה. 'אני שמחה', עניתי. 'כששמחים בוכים?', צחקה עליי. 'גם', עניתי. 'לילה טוב גפן', נשקתי לה וכיביתי את האור", שיתפה.

בהמשך עוד סיפרה כי "הלכתי אל הסלון לבד, כבר יותר מדי זמן שאני איתה יחד אבל בלילה לבד, זה מתחיל להמאס עליי. אבל שכבתי על הספה והרגשתי קלילה, כאילו פרקתי משהו שהיה עצור בכל הימים האחרונים. הסתכלתי על הצעצועים, הם נחו מסודרים וארוזים על המזנון בסלון. הלכתי אליהם, שלפתי דגל ישראל אחד שעושה אורות והלכתי אל המרפסת, תליתי אותו והבטתי אל הרחוב".

"עוד יבואו ימים טובים, אין סיכוי אחר", ביקשה לציין לסיום והדגישה: "אנחנו חייבים להאמין בזה כמו שילד מאמין בעולם הטוב. ואם לא נאמין בזה, אז מה נשאר לנו?".

08/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מרסל מוסרי
מרסל מוסרי
Paris