מיכל דליות

ילדים זה שמחה?

המאזין התייחס למערכת היחסים המתוחה בינו לבין אשתו סביב הילדים: "כדי שלא יהיו בעיות מול הילדים אמרתי שאני ארפה" • מה עצתה של מיכל דליות?


המאזין סיפר על מערכת היחסים המורכבת עם אשתו לאור ההתנהלות מול ילדיהם המתבגרים: "נשואים חמש עשרה שנים אני ואשתי. המצב בינינו לא טוב", אמר. "אני עשיתי טעויות במהלך השנים הללו. אני הרבה יותר טוב בעבר בהתנהלות מול הילדים אבל כדי שלא יהיו בעיות מול הילדים אמרתי שאני ארפה". 

מיכל דליות הציעה למאזין: "הזוגיות משתפרת מאוד עם אנחנו מצליחים להתכנס למטרה משותפת וכמה דרכי פעולה. אנחנו ממסדים קשר עם אדם שונה מאיתנו. לייצר אחד ועוד אחד שווה שלוש. אנחנו לא מייצרים שניים. אנחנו מייצרים משהו אחר שמרכיב את שנינו. זה מאוד בא לידי ביטוי איך מדברים מול הילדים". בהמשך היא הוסיפה: "אם הילדים מפגינים מולה שליטה אני הייתי אומרת לה תצאי מהבית כל ערב ותחזרי בחצות. אני מציעה רעיונות באוויר זאת לא הדרך. הדרך היא תהליכית". 

האמור באייטם זה מבטא את הדעה האישית של השדר/ת והוא אינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ פרטני מבעל מקצוע המתמחה בתחום, ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה ושימוש שנעשים על בסיס התכנים המופיעים באייטם הינה באחריות המשתמש/ת בלבד.
10/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מיכל דליות (סופר נני)
מיכל דליות (סופר נני)
Paris