אראל סג"ל

"הטריד אותי ששידרו את הטקס הממלכתי ביחד עם הטקס של המחאה"

סג"ל וורטהיים פתחו את התוכנית בהתייחסות לסערת הטקס • סג"ל: "לא מבין את מה משרתת רוח העיוועים שמשדרת התקשורת" • ורטהיים תהה היכן היה נתניהו


בפתח התוכנית שוחחו אראל סג"ל ודוד ורטהיים על טקסי המחאה שהתקיימו במקביל לטקס הממלכתי. השניים פרשו את משנתם על הנושא והציפו את המחלוקות הציבוריות והתקשורתיות סביב האירועים.   

"אותי הטרידה העובדה ששידרו את הטקס הממלכתי ביחד עם הטקס של המחאה. יום העצמאות הזה הוא יום עצמאות מאוד קשה, אחרי אירועים מאוד קשים. חלק מהמשפחות, הילדים שלהם עדיין נלחמים, ועדיין זה יום העצמאות. אנחנו נמצאים בתקופה הטובה ביותר להיות יהודי. אני באמת לא מבין את מה משרתת רוח העיוועים והחידלון שהתקשורת הישראלית משדרת, והדברים האלה מהודהדים אצל אויבנו", פתח אראל.

דוד ביקר את ראש הממשלה ואת אי הופעתו הציבורית בטקסי יום העצמאות: "הוא לא היה בשום מקום, התחבא כל היום, שלח תמונה מאיזה בית חולים עם חייל מטושטש שלא בטוח היה בהכרה. אם היום הזה חשוב להציג את חוזקתנו, איפה היה ראש הממשלה?"

כמו כן, השניים דנו בביקורת שמופנית כלפי ערוץ 14. "אתה אומר שערוץ 14 ערוץ מגויס, כלומר שאין לנו דעה שאנחנו מביעים אותם. בגלל מה שקרה באוסלו התפכחתי. אני אומר לך מה ההבדל בינינו לבין כתבים אחרים בערוצי 12 ו-13 שמגויסים אידאולוגית?", שאל אראל. בתגובה דוד השיב: "האם ביום הדין תפרסמו מידע שיזיק לנתניהו?"

15/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אראל סג"ל
אראל סג"ל  |  צילום: 103fm
Paris