איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"מה יותר חשוב - תחזוק הקואליציה או עתיד המדינה?"

ענת דוידוב פתחה את התוכנית בביקורת על הממשלה: "איפה רה"מ שיקבל סוף סוף החלטה? הירי לדרום נמשך כאילו חיילינו לא נלחמים כבר כמעט 8 חודשים"


ישראל במלחמה כמעט שמונה חודשים, תקועים. 132 חטופות וחטופים תקועים במנהרות החמאס. הצפון עדיין ריק מעשרות אלפי תושבים, חלקם מתחילים לחשוב על עזיבת הבית לצמיתות, תקועים בין חדרה לגדרה. איפה ראש הממשלה שיקבל סוף סוף החלטה? הירי לדרום נמשך כאילו חיילינו לא נלחמים כבר כמעט שמונה חודשים. תקועים וכל זה משפיע ישירות על הכלכלה.

כשחברת דירוג האשראי מודי'ס מודיעה בסוף השבוע על אישור מחדש של דירוג האשראי של ישראל ברמה A2 עם תחזית שלילית, זה אומר כאמור שצריך להתחיל לקחת בחשבון את הסיכונים הגאופוליטיים המוגברים שישראל נחשפת אליהם כבר תקופה ממושכת.

צה"ל חוזר לפעול ברוב המקומות שכבר לחם בהם בעזה, זה אומר שיש עוד הרבה עבודה לעשות. תחסל עשרה מחבלים, יקומו עוד עשרים. זה לא ייגמר בקרוב. אז בינתיים תשכחו מרפורמות בכלכלה, הדלק יחצה בקרוב את שמונת השקלים, מחירי המזון ממשיכים לטפס, זה לא ייגמר בקרוב.

וכמו שאמר רמי בלינקוב בריאיון - העלאת מיסים, בניגוד להצהרות ראש הממשלה בהווה ולשעבר מר כלכלה בנימין נתניהו, תהיה גם תהיה. אז מה יותר חשוב עכשיו - תחזוק הקואליציה או עתיד המדינה?

15/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


טור אישי עם ענת דוידוב
טור אישי עם ענת דוידוב  |  צילומים: Ingram Images, 103fm
Paris