אודי סגל וענת דוידוב

"על איזה ניצחון מדובר עם כל כל כך הרבה כאב?"

שלי שם טוב, אמו של החטוף עומר שם טוב, על המלחמה וסוגיית החטופים: "מפחדת לפתוח את הטלוויזיה ולכאוב יותר ויותר על כל כל כך הרבה חיילים"


משפחות החטופים ממשיכים לזעוק מדי יום עבור יקיריהם שמאז 7 באוקטובר עדיין חטופים בעזה. הממשלה לא מתקדמת במשא ומתן מול חמאס ומשפחות החטופים נותרות חסרות אונים וכואבות. שלי שם טוב, אמו של החטוף עומר שם טוב, שיתפה בכאב ובאכזבה מהיעדר ההיתכנות לעסקה ומהתנהלות האדישה של הממשלה לנושא לשיטתה. 

"אנחנו עדיין באפלה מוחלטת על הנושא. בנוסף לכל זה כל הטלטלות הבלתי אנושיות שאנחנו עוברים כל כך הרבה זמן שזה פשוט לא, אין מילים בשפה העברית, לתאר את מה שאנחנו עוברים. זה מתערבב עם כל כך הרבה אובדן של משפחות של חיילים שאני באמת קמה בכל בוקר ומפחדת לפתוח את הטלוויזיה בשביל לכאוב יותר ויותר על כל כך הרבה חיילים ואני מרגישה שזה פשוט טלטלה, אני קראתי לזה לא מזמן רכבת הרים, אבל זה לא רכבת הרים זה ים סוער", הסבירה בכאב. 

"אין לנו מישהו שאנחנו יכולים להבין ממנו מה יהיה. הסיסמאות של עזה 'הניצחון המוחלט', אני לא מצליחה להבין, על איזה ניצחון מדובר עם כל כל כך הרבה כאב. צריך לקחת כאן החלטות אמיצות ושונות משל דעת הקהל. אני אמא של חטוף ועם כל הרצון להחזיר אותם על ידי המבצעים זה לא הלך בהצלחה מלבד שלוש שחולצו בחיים", אמרה באכזבה.  

19/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


הפגנה למען החזרת החטופים
הפגנה למען החזרת החטופים  |  צילום: AHMAD GHARABLI/AFP via Getty Images
Paris