ינון מגל ובן כספית

"המשטרה עברה השתלטות עוינת על ידי בן גביר"

בן על העימות במהלך הפגנה שבו נפצע גדי קדם: "המשטרה שלא הרחיקה את הבריונים, תישאו את אות הקלון הזה" • ינון ענה בתגובה: "אתם מנרמלים אלימות"


בפתח התוכנית שוחחו ינון מגל ובן כספית  על הביקורת הציבורית שמופנית כלפי הממשלה ועל המחאות משני צידי המתרס הפוליטי בעת מלחמה. בנוסף, התייחסו צמד המנחים לאירוע האלימות הקשה בין משפחת קדם לפעילי ימין שאירע בסוף השבוע. 

ינון הביע את זעמו על מחאות שתוקפות את מדיניות הממשלה על רקע היעדר עסקה עם חמאס: "היום אתם מרשים לעצמכם לחסום כבישים? אחרי כל מה שעשיתם? אחרי כל מה שהבאתם על עם ישראל? על זה אתם חוסמים את הכבישים? על העסקה? כולכם יצרים אפלים של קנאה, תאווה, רוע וכבוד. הכול יצרים אפלים, וליבכם לא במקום הנכון". 

"היו ימים שהייתי מתרגז מדברי השטנה האלה, אבל הם חלפו לשמחתי", השיב כספית. "מי שחוסמים כבישים נגד לוחמים וקצינים שמנסים להגן עליהם זה פעילי ימין", אמר בכעס. "זאת המחאה הכי לא אלימה מאז שהמציאו את המחאה", טען בהמשך. 

עוד התייחס בן כספית לאירוע האלימות בין גדי קדם ופעילי ימין בעת שהפגין נגד הממשלה: "זאת הייתה מחאה של משפחות חטופים. בכניסה לאירוע פעילי הימין צורחים על בני משפחת קדם ואומרים מזל טוב שרצחו לכם את הילדים. בסוף האירוע אורי הרוש מצלם וצוחק 'איזה בעיטה נתתי לו בראש'. אורי הרוש היה זה שנתן לגדי קדם בראש, ובסוף הסרטון הוא מתרברב על כך". הוא הדגיש: "המשטרה שלא הרחיקה משם את הבריונים - לנצח אתם תישאו את אות הקלון הזה. אתם כבר לא משטרה. עברתם השתלטות עוינת על ידי בן גביר". 

"למה אתה משקר? אין את מה שאמרת. לאורך ולרוחב אין", טען מגל בתגובה. "א' זה מצער שמי שעבר טרגדיה כל כך גדולה עבר את האירועים האלה. ב' לא רואים את אשתו נתקפת. רואים את אשתו תוקפת, והוא נותן אגרוף בפנים. אתם מנרמלים אלימות", הוסיף.  

20/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris