קרסו ובוזגלו
עם רפי קרסו וצ'רלי בוזגלו

"הוא תכנן הכל כדי שלא יהיה לי סיכוי, אבל בחרתי אחרת"

לילך שם טוב סיפרה על החלטתה לבחור בחיים לאחר שגרושה רצח את שלושת ילדיה: "הוא תכנן הכול שלא יהיה סיכוי כדי שאני אבחר באמת בחיים"


לפני 14 שנה, שלושת ילדיה של לילך שם טוב נרצחו על ידי הגרוש שלה ביום ההולדת שלה. מאז הפכה שם טוב להיות אישה עם תקווה גדולה והיום היא מרצה על אלימות סמויה ומיינדנסט מנצח. בשיחה עם פרופ' קרסו וצ'רלי בוזגלו, שיתפה בהחלטה להמשיך בחיים. 

"ברגע שאמרתי לעצמי 'הוא לקח לי שלושה ילדים, אבל לא את הרחם, אני הולכת להיות אימא שוב פעם', אני חושבת שזה היה הרגע המכונן שבו החלטתי שאני בוחרת בחיים. אני לא נותנת לו לנצח, כי מבחינתו, הוא רצה למוטט אותי עד תום", סיפרה והוסיפה: "הוא תכנן את הכול ככה ששום דבר, לא יהיה לו סיכוי כדי שאני אבחר באמת בחיים. הוא בחר בתאריך שהכי חשוב אני חושבת לכל בן אדם, שהוא יום ההולדת שלו". 

לדבריה, "אחרי תהליך שעברתי עם עצמי, אמרתי 'אם אני מצהירה שבחרתי בחיים ואני לא נותנת לו לנצח ואני לא מציינת את יום ההולדת שלי, משמע שאני נותנת לו לנצח'. התחלתי לציין את יום ההולדת. בבוקר אני עולה לבית העלמין, אני מתייחדת עם הילדים, אבל אני לא מתביישת להגיד שאח"כ אני נפגשת עם חברות ומציינת בצורה מסוימת. לא מדלגת". 

20/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


לילך שם טוב ובתה שי לי
לילך שם טוב ובתה שי לי  |  צילום: באדיבות המצולמת
Paris