איריס קול

"זו השיטה בישראל מאז ומתמיד, רגב לא המציאה אותה"

עמית סלונים ('וואלה') בתגובה לתחקיר 'המקור' על שרת התחבורה מירי רגב: "מקווה שזה יפעיל בקרב הציבור את סימני האזהרה"


"התחקיר של דרוקר על מירי רגב אמור לגרום לפיטוריה. סביר להניח שבליכוד היא תזנק בפריימריז: הדבר הכי מדהים בתחקיר של רביב דרוקר ו'המקור' ב'ערוץ 13' הוא ששום דבר בו לא באמת מדהים. בחייאת, זו מירי רגב. לא צריך מגה תחקיר עיתונאי בשביל לספר לנו שלא אכפת לה ממצב התחבורה בישראל, וכל ההחלטות שלה מבוססות על רצון להתחנף לקבלני קולות", 

כך כתב העיתונאי עמית סלונים בתגובה לתחקיר 'המקור' המגולל את התנהלותה של שרת התחבורה מירי רגב. בשיחתו עם איריס קול, הגיב לדברים. 

"אני לא חושב שצריך להיות בהלם כי זו השיטה בישראל מאז ומתמיד, מירי רגב לא המציאה אותה", אמר סלונים. עם זאת, ציין: "זה יורד לרזולוציות נורא מבהילות של אימא של איזה פעיל ליכוד שהיא מסדרת לה שלא יעשו שיפוץ במדרכה של מחוץ לבית. דברים שמגיעים לרזולוציות ששרים לא אמורים בכלל להיות מודעים אליהם. מדרכה באיזה יישוב זה לא משהו ששר אמור לטפל בו בכלל. זה שהיא כן מגיעה למקומות האלה, זה קטע מבהיל באמת", אמר סלונים. 

עוד ציין: "אני מאוד מקווה שזה יפעיל לציבור לפחות כמה סימני אזהרה, אם כי אני מאוד פסימי גם לגבי זה. ראש המטה המקצועי שלה אומר בתחקיר שהיא עסקה 95 אחוז בפוליטי, חמישה אחוז במקצועי, בואי נגיד שאם היא הייתה עושה 50/50, אז היא הייתה יכולה לדאוג לכבישים שצריך לדאוג להם, לשים מחסומי בטיחות בכבישים מסוכנים וגם פה ושם עוזרת לפעילי ליכוד, אז מילא. מה שקרה פה זה שהיא עשתה מעבר למה שכולם עושים". 

לדבריו, "היא פשוט ויתרה על הפן המקצועי, ככה זה יוצא מהתחקיר. עצם זה שיש לה את הדף הזה עם הסימונים של הרמזור". 

26/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מירי רגב
מירי רגב  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris