ינון מגל ובן כספית

"מה שאפשר ללמוד מהסיפור - בידיים של איזו כנופיה נפלנו"

בן בתגובה לתחקיר 'המקור' על השרה מירי רגב • ינון על סרטון ההמרדה של חייל המילואים: "אין דבר שאתם לא צבועים בו, הכול חוזר אליכם"


בפתח התוכנית התייחסו בן כספית וינון מגל להתנהלות המלחמה מבוקר השבת השחורה. "ממה שידעו ראשי הזרועות בלילה, לא הייתה סיבה להעיר את נתניהו בוודאות", טען בן. "הבעיה שהם לא ידעו את מה שהם צריכים לדעת". 

על החלק השני של תחקיר 'המקור' בדבר התנהלות השרה מירי רגב, אמר: "אין צורך לדבר על זה בכלל, בסך הכול מדובר על כך שמאז שהיא חזרה למשרד התחבורה יש עלייה של 20 אחוז בהרוגים ובתקציבים הכי ענקיים של דברים שפשוט הם קובעי חיים ומוות. מה שאפשר ללמוד מהסיפור שלה - בידיים של איזו כנופיה נפלנו. חלק ניכר מהשרים מתנהלים בדיוק באותה צורה". 

"כששמענו טייסים שאומרים שיכול להיות שהם לא מתייצבים במילואים, ראו שאין על מה להעמיד אותם לדין כי זה חוקי", התייחס לחייל המילואים שהעלה לרשתות החברתיות סרטון המרדה נגד המערכת הצבאית. 

בתגובה הבהיר ינון: "אין דבר שאתם לא צבועים בו. הכול חוזר אליכם. מי אמר לנתניהו להעביר את הכסף לקטאר? איפה האנשים הללו? נעלמו. רק רע כל היום. הכול רע. פוגעים בעם ישראל בזמן מלחמה". 

27/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris