ינון מגל ובן כספית

"רגב אמרה לי: 'לא אמרתי בקטע שלילי'"

ינון מגל הגיב להתבטאות של השרה מירי רגב נגדו בתחקיר 'המקור' כשכינתה אותו 'מניאק שעף על עצמו': "גם אם אמרה את זה באופן שלילי, לא כועס עליה"


בפתח התוכנית שוחחו ינון מגל ובן כספית על סערת סרטון המילואימניק ותחקיר 'המקור' שעסק בשרת התחבורה מירי רגב ובו בין היתר כינתה את ינון "מניאק שעף על עצמו". 

בן תהה אם ינון כעס על רגב בעקבות ההתבטאות שלה. "היא התקשרה ואמרה לי 'לא אמרתי בקטע שלילי', אבל גם אם היא אמרה את זה באופן שלילי, אני לא כועס עליה. בשיחות סגורות אמרתי עליה דברים שליליים, עליך דברים שליליים", אמר ינון. 

לדבריו, "כולם כל הזמן מדברים לשון הרע, אבל אז פתאום עולים על איזו תכתובת של איזה שר או חבר כנסת ומוציאים את הדברים שהוא אמר בחדרים סגורים, וכולם אומרים 'יואוו, איך הוא מדבר?'".

"ישראל היא לא המהות"

בהמשך דנו השניים ביחסי דת ומדינה בישראל, בן גוריון, וגם - ישראלי, יהודי או שניהם יחד?

תחילה שיבח ינון מגל רבות את ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל וציין: "בן גוריון אומר דבר מאוד עמוק, שהוא קודם כול יהודי ואז ישראלי. ישראל היא לא המהות, היא הכלי שבעזרתו העם היהודי מגשים את עצמו. זה בן גוריון אומר, וזה דבר מדהים". בן כספית השיב לדבריו של מגל והבהיר: "זה שאתם מנסים לעשות אותנו לא יהודים, זו כבר בעיה שלכם".

28/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מתוך תחקיר 'המקור'
מתוך תחקיר 'המקור'  |  צילום מסך: 'רשת 13'
Paris