סיון כהן

"הריפוי והתקומה יכולים להוביל אנשים כמו איזנקוט"

סיון כהן בטור אישי על נאום השר גדי איזנקוט: "הוא לא פוליטיקאי גדול, אבל הוא איש גדול, עם לב גדול ואהבה עוד יותר גדולה למדינה הזאת"


סיון כהן פתחה את תוכניתה בטור אישי על נאומו השר גדי איזנקוט. לדבריה: "237 ימים למלחמה. 237 ימים של דאגה ושאלה מה יהיה. הימים עוברים והתשובה מתערפלת, כששום דבר לא נורמלי במציאות שלנו. אז אולי גם הדברים הבאים לא היו נאמרים לפני ה־7 באוקטובר מחוץ לפורום חברי ומעל גלי האתר, אבל בימים שבהם החברה שלנו קרועה ושסועה כל כך, לא אוכל לפתוח את דבריי מבלי להתייחס לדברים שאמר אתמול גדי אייזנקוט. לא רק לדברים אלא לאיש".

עוד המשיכה והוסיפה המגישה כי "בימים שבהם הפוליטיקה שלנו נמצאת בשפל של כל הזמנים, הפרצופים שניבטים אלינו מלאים בשקרים, תככים ואינטרסים ציניים, יש אחד שאני באופן אישי מאמינה לו. קוראים לו גדי איזנקוט. הוא לא פוליטיקאי גדול, אבל הוא איש גדול עם לב גדול ואהבה עוד יותר גדולה למדינה הזאת. וממש לא רק בגלל ששילם את המחיר היקר ביותר".

וסיכמה: "אם תשאלו אותי מה אנחנו צריכים עכשיו? אנחנו צריכים ריפוי. אנחנו צריכים אנשים שהם גשר, שמבינים את הכאב של שני הצדדים. שרואים את האמצע הרחב שנפל קורבן לקיצונים שמורידים אותנו היגון שאולה. שמחוברים גם לפריפריה וגם לשינקין פינת מלצ׳ט, שמכבדים את היהדות ומבינים שלכל אחד יש את הדרך שלו, שיש בידם את התבונה והיכולת לחבר ולא לפרק. את הריפוי והתקומה יכולים בעיניי להוביל אנשים כמו איזנקוט. ועל הבסיס הזה יקום כאן דור חדש של מנהיגים ופוליטיקאים שיחזירו את מדינת ישראל לימי תפארתה. כי הקיימים הביאו אותנו לאבדון".

30/05/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סיון כהן
סיון כהן  |  צילום: 103fm
Paris