ינון מגל ובן כספית

מלחמה בפנים או בחוץ?

ינון: "המטרה שלכם היא אחת - להפיל את נתניהו. לא מעניין אתכם כלום" • בן: "אתם ממשיכים באותו ריקוד של הסתה, באותו ריקוד של האשמת כולם"


ביומה ה־241 של מלחמת חרבות ברזל הקשה והרב־זירתית פתחו ינון מגל ובן כספית את תוכניתם בדיון סוער על המציאות הפוליטית והביטחונית המורכבת. האם ממשלת ישראל בדרך לעסקת שחרור ולסיום המערכה או להפך - לפעולה משמעותית יותר בעזה ובלבנון? 

לדבריו של ינון, "אתמול חסמו את איילון, ואני שואל - מה אתם רוצים? אנחנו במלחמה, אתם פשוט מטורפים. אנחנו צריכים להיות מרוכזים באויב. תרגיעו, זוזו. המטרה שלכם היא אחת - להפיל את נתניהו. לא מעניין אתכם כלום. הוא נוסע לקונגרס - 'אל תיסע'. תבואו בטענות לגנץ ואיזנקוט. זה הזמן לצאת מהממשלה? האובססיה והפתולוגיה, השנאה והקנאה מוציאים את האדם מן העולם ואתם יוצאים מהעולם כשסינוואר ונסראללה מסתכלים ונהנים מכם, הם מצטטים אתכם".

בן השיב נחרצות כי "מה שהיה פה בלילה גרם לי לבכות. התקשרו עשרות אנשים מקריית שמונה שניסו לעצור את האש. נזכרתי שהיא אמרה ש'המדינה תישרף', המדינה נשרפת. תנסו לחשוב אם בנט היה ראש הממשלה. הם ממשיכים באותו ריקוד של הסתה, באותו ריקוד של האשמת כולם. איפה ראש הממשלה? בהכנות לנאום. כי כל מה שהוא יודע לעשות זה לנאום".

04/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ינון מגל ובן כספית
ינון מגל ובן כספית  |  צילום: 103fm
Paris