אודי סגל וענת דוידוב

"נתניהו היה יכול לעשות ממשלת אחדות לאומית ששנים לא נראתה"

איתן כבל (103fm): "גנץ ואיזנקוט היוו לנתניהו כיסוי למעשים" • אבי שושן, דובר איכילוב לשעבר: "תמונה של מפגש בין נועה לאימה צריכה לצאת"


פרישת גנץ הסעירה את הזירה הפוליטית והציבורית בישראל. איתן כבל ('103fm') ואבי שושן, יועץ אסטרטגי ודובר איכילוב לשעבר, התייחסו להשתלשלות האירועים במהלך השבוע האחרון. 

"גנץ ואיזנקוט היוו עבור נתניהו סוג של כיסוי למעשים", ציין כבל. "הסקרים התחילו להראות שאין להם מה לעשות שם", הבהיר בהמשך. "גנץ נתן יד למהלכים שבחיים הוא לא היה נותן להם יד", הוסיף. "נתניהו היה יכול לעשות ממשלת אחדות לאומית שנים לא נראתה אם הוא היה מוציא את בן גביר וסמוטריץ'", טען כבל. 

"גנץ ואיזנקוט העניקו לו שכפ"ץ. אנחנו בקצב אירועים מאוד דרמטי. אנחנו נמצאים במדינה שביום שישי הפרישה פתחה את המהדורות וביום ראשון כל הכותרות היו על מבצע החטופים", אמר שושן. "החיים פה יכולים להשתנות כל יום", הוסיף אבי בנוגע לקצב האירועים המתרחשים בתקופת מלחמה.

אבי שושן שיתף גם מניסיונו לגבי תמונה של נועה ארגמני ביחד עם אימה: "יש רגישות למצב של האימא ואיך שומרים על צנעת בריאותה. התמונה של המפגש ההיסטורי בין האימא לבת צריכה לצאת".

10/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


רה"מ בנימין נתניהו
רה"מ בנימין נתניהו  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris