בן כספית ואריה אלדד

"מברכים על כל מאמץ לשחרר את עומר וכל החטופים"

דיווח: ארה"ב שקלה לבצע עסקה עם חמאס לשחרור 5 חטופים בעלי אזרחות אמריקנית • דודתו של עומר נאוטרה האמריקני הגיבה לכך


היום (ב') התפרסם דיווח שלפיו בארה"ב בדקו אופציה לעסקה עם חמאס לשחרור חמישה חטופים בעלי אזרחות אמריקנית - עידן אלכסנדר, שגיא דקל חן, הרש גולדברג פולין, עומר נאוטרה וקית' סגל - אם המשא ומתן הנוכחי ייכשל. גניה צוהר, דודתו של עומר נאוטרה, התייחסה לדיווח. 

"הוא נחטף כחייל מהטנק הבוער. אנחנו מברכים על כל מאמץ לשחרר את עומר ואת כל החטופים. אין לנו מידע קונקרטי מעבר למה שפורסם, אבל כל מאמץ שיביא לשחרור החטופים אחרי 248 ימים, אנחנו מברכים אותו", אמרה צוהר. 

"עומר הוא הבחור הכי"

"עומר נולד וגלד בלונד איילנד", סיפרה דודתו לאריה אלדד ובן כספית ב-103fm. "הוא התחנך בחינוך ציוני. הציונות ועם ישראל, בכל השנים הקשר היה מאוד חם, ובבית דיברו גם עברית".

בהמשך סיפרה צוהר כי עומר החליט בגיל שמונה עשרה לדחות את חלום הקולג' ולהגיע לשנת מכינה בארץ: "כשהוא הגיע לארץ זה פרץ ממנו. מהר מאוד גילה שהוא ישראלי ממש, התחבר, דיבר עברית מייד והחליט לעשות מעשה אמיץ ולוותר על החיים הנוחים בארה"ב ולהתגייס. בהמשך יצא לקצונה. אנחנו כל כך גאים בו ומצפים לחבק אותו פה בחזרה".

"עומר הוא הבחור הכי - הכי יפה, הכי גבוה, הכי חכם הכי מוכשר, זה שכובש תמיד את כל הלבבות", סיפרה על אחיינה. "מאז 7 באוקטובר, מהסרטון שהוא נלקח בחיים, אין לנו אות חיים. כששוחררו ארבעת החטופים בשבת כולנו ראינו והרגשנו איך חלק מהלב שלנו ששבוי בעזה חוזר הביתה. זה רק חידד לי שאנחנו צריכים לראות את זה שוב ושוב ושוב עד שכולם ישובו הביתה".

עריכה: אחיעד לוק

10/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עומר נאוטרה
עומר נאוטרה  |  צילום: באדיבות המשפחה
Paris