גיא פלג

"כאב לי לראות את החיוך של ביבי, אני מרגיש נבגד"

המאזין על חוק הגיוס: "הרמתי גופות בידיים שלי, שילמתי מחיר גבוה מאוד - גודל השעה אומר שאין מקום לניתוק" • גיא פלג: "לא תהיה תקומה תחת נתניהו"


מליאת הכנסת אישרה ביום שלישי בערב את החלת דין הרציפות על פטור מגיוס לצה"ל לחרדים, בתמיכת 63 חברי כנסת לעומת 57 מתנגדים. המאזין, איש מילואים, ביקש לדון בכך ב־103fm עם גיא פלג ושיתף בכאבו ובאכזבתו. 

לדבריו, "גויסתי למילואים בתחילת המלחמה ביחידה לאיתור גופות ואני מרגיש נבגד - אני הרמתי גופות בידיים שלי, שילמתי מחיר גבוה מאוד גם נפשי, התחלתי ללכת לפסיכולוג ואני עדיין הולך ועושה מילואים. כאב לי לראות את החיוך של ביבי. הוא צריך להבין שאין רק חלק אחד, אלא שלם. הוא צריך להבין שהוא לא צריך לשמור רק על הבשר שלו. אני נתתי את ה־200% שלי ועכשיו הוא צריך לתת את ה־200% שלו". 

בהמשך עוד זעק כי "המצב הוא המצב הכי קשה שהיה במדינה, אפילו יותר מ־73', אנחנו רוצים להילחם ולתת את הכל, אבל גודל השעה אומר שאין מקום לניתוק כי עוד שנייה לא נהיה פה. אנחנו מדינה קטנה שלא מוכנה למלחמות ארוכות". המגיש סיכם: "אני חייב להגיד שאת מה שאני חושב - לא תהיה תקומה תחת נתניהו, לא תהיה תקומה תחת האיש הזה".

13/06/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בנימין נתניהו
בנימין נתניהו  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris