ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

"יש בתי משפט ויש את פיפ"א ובוא נראה"

פרדי ורגאס עבר במפתיע מבני ריינה למכבי נתניה • הבעלים של הקבוצה סעיד בסול הגיב: "יש מכתבים ששלחנו לקבוצה שלו ולשחקן, הם לא שיתפו פעולה"


רון קופמן וצביקה שרף שוחחו עם סעיד בסול, הבעלים של בני ריינה, על שחקן הקבוצה פרדי ורגאס שעזב את הקבוצה במפתיע למכבי נתניה.

תחילה טען כי לקחו לו את ורגאס "מתחת לאף". לדבריו, "יש מכתבים ששלחנו לקבוצה שלו ולשחקן, הם לא שיתפו פעולה והם חושבים אחרת ממה שאנחנו חושבים. בקבוצה אמרו לי שאני לא יכול לממש את האופציה על השחקן, אמרתי להם 'תעשו מה שאתם רוצים', יש בתי משפט ויש את פיפ"א ובוא נראה, באה נתניה וקנתה את השחקן, שיהיה להם לבריאות".

מה אתה מביא במקום פרדי?
"אנחנו עומדים על שלושה שחקנים זרים ויש לנו אפשרות להביא עוד שלושה שחקנים בחלק ההתקפי, אני חושב שהשנה הקבוצה שלנו יש לה יותר עומק בשחקנים הישראלים, ולכן אנחנו סבלניים עם השחקנים הזרים. הסיטואציה גם לא הכי נוחה בישראל שרוב הזרים מפחדים להגיע לישראל, נראה מה יהיה", השיב.

בסיום השיחה סיכם: "עוד לא בדקתי אף שחקן שהיה בישראל ופניתי אליו, אני מקווה שאנחנו נעשה עונה טובה, בשבילי טוב זה להישאר בליגה. אני אוהב להיות בפלייאוף העליון אבל בואו נהיה מציאותיים. אני מנסה גם העונה הזו להפתיע, השאיפה שלי ומה שמרצה אותי זה להישאר עוד עונה בליגת העל". 

07/07/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


סעיד בסול
סעיד בסול  |  צילום: מאור אלקסלסי/וואלה!
Paris