אראל סג"ל

"אני אומר לכולם: תתבגרו"

ח"כ משה סעדה קרא לסדר את חברי הקואליציה המתקוטטים ביניהם: "תראו את החיילים שלנו, והם מסתכלים עלינו. עזבו את הדברים האלה"


חבר הכנסת משה סעדה (הליכוד) שוחח עם אראל סג"ל ויריב אופנהיימר ב־103fm, הביע את דעתו על המתיחויות בקואליציה, בפרט בין השר איתמר בן גביר לאריה דרעי, והגיב לאפשרות שהממשלה תיפול לפני תום כהונתה.  

"אני רואה אתכם ואומר לכולם: תתבגרו, תראו את החיילים שלנו, והם מסתכלים עלינו. עזבו את הדברים האלה, דברו עם ראש הממשלה. לא מאיימים ולא סוחטים", תקף חבר הכנסת סעדה על הגורמים בקואליציה המאיימים על יציבותה.

סעדיה סיפר על מפגש מרגש שהיה לו עם אם לתאומים מהעוטף: "הילדים שלה נחטפו. היא אמרה לי שהאחריות שלי לדאוג שיחזרו כל החטופים". מתוקף אותה אחריות ציין סעדה: "אם אנחנו נותנים את הקלפים הכי חזקים שלנו, אנחנו חייבים לקבל את כולם. החמאס היום מובס, בורח למנהרות שלו לאחר שגדענו לו את צינור החמצן מרפיח".

"בסיס ראיות דל ורעוע נגד אנשים גיבורים"

בהמשך השיחה תקף בחריפות ח"כ סעדה, ממלא מקום ראש מח"ש לשעבר, את התנהלות המשטרה והפרקליטות בנושא המעצרים סביב רצח מחבלי הנוח'בה לכאורה: "זו התנהלות פושעת של הפרקליטות. ב-7 באוקטובר פחדתי לנסוע, אבל ביום הזה שלחתי את הילדים שלי למלחמה. האנשים האלה עזבו הכול והגיעו לחזית - הכול למען עם ישראל".

סעדה סיפר על השתשלות המחדל המשטרתי, לדבריו: "פתאום עוצרים אותם, כובלים להם את הידים והרגליים ומשכנים אותם במעצר. בית המשפט נוזף במשטרה והפרקליטות, והם לא משנים מסלול: רצים למחוזי ומבקשים מהם לעצור אותם באשמת רצח. בית המשפט ממשיך, והם מבקשים עיכוב ביצוע כדי ללכת לעליון". סעדה אמר בהמשך כי: "בסיס הראיות שלהם דל ורעוע נגד אנשים גיבורים. הפרקליטות טעתה". הוא התייחס לאיגרת ששלח פרקליט המדינה עמית איסמן: "הייתי מצפה ממנו לבקש סליחה, במקום זה הוא מתאר את האירוע כי היה חשד שהוא היכה אדם כפות. אדם כפות? זה ארכי מחבל!".

09/07/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


משה סעדה
משה סעדה  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris