בן כספית ואריה אלדד

"היא נזק היקפי - נקלעה לפרשה הזו לא באשמתה"

דנה כשדי, פעילת 'חוסן ישראל', עלתה הבוקר (ד') לדוכן העדים לאחר שתבעה את יאיר נתניהו באשר ללשון הרע • עו"ד רון לוינטל, המייצג אותה, הסביר


פעילת 'חוסן ישראל' דנה כשדי, שתובעת את יאיר נתניהו, הגיעה הבוקר לדוכן העדים בבית המשפט אומרה כי התמונה שלה פורסמה בחשבון של בן ראש הממשלה בעיצומו של קמפיין אותו היא כינתה 'קמפיין המאהבות של גנץ'. עו"ד רון לוינטל, המייצג את דנה בתביעה כנגד יאיר נתניהו, שוחח עם בן כספית ואריה אלדד והתייחס לדברים. 

תחילה סיפר עו"ד לוינטל כי גם מרשתו העידה היום (ד') וגם יאיר נתניהו. "היא מאוד נפגעה מכך שהוא הכניס אותה לסדרת ציוצים על המאהבות של גנץ לדבריו, ועל סרטון שתפסו האיראנים לכאורה של גנץ מיני. פתאום בפנים הוא שם תמונה שלה, ואז הוא שם ציוץ שרואים אותה מסתכלת בעיניים מאוד מאוהבות בגנץ, הוא הדליק אותי, הכין לי כוס תה וכו'. הדבר הזה יצר גל של מגיבים שהבינו מהרמזים שהיא אחת המאהבות עליהן הוא דיבר והתחילה תחרות מי מגיב בצורה יותר גועלית".

"היא מספרת סיפור שבאיזה פוסט מקורי שהיא כתבה שכמה שנים קודם כשהייתה חיילת והוא ראה שהיא עצובה, אז הוא באנושיות הכין לה ספל תה והקשיב לה", הדגיש, "המילה ספל הוחלפה בציוצים של נתניהו הצעיר למילה כוס, כדי לשחק דו משמעיות על המילה הזו. כך שכל אחד יכול לכתוב משחקי מילים עם שלושת האותיות האלה. הציוץ שלה היה כמה שנים קודם לכן, פתאום הוכנס לטקסט שלם על מאהבות".

באשר לעדותו של יאיר נתניהו ותשובותיו לגבי מעשיו, אמר: "מה שיפה אצל יאיר נתניהו זה כשהוא נשאל שאלה על לשון הרע של אדם אחד, בתשובה הוא משמיץ עוד שלושה. אין לו הוכחות, סרטונים, הוא גם מודה שהוא לא בודק את הדברים לפני שהוא מפרסם. הוא אומר 'אני מצייץ המון במהלך היום, אני לא יכול לבדוק אותם'. טענת הגנה חדשה, בגלל שאני כותב הרבה אני לא חייב לבדוק".

"אני לא יודע מה השיקולים של אישיות פוליטית כמו גנץ לתבוע אותו או לא, אני חושב שראוי לתבוע אותו. פה יש מישהי שנקלעה לאש, היא נזק היקפי. היא נקלעה לפרשה הזו לא באשמתה. על זה בעצם התביעה, על הקשר", סיכם.

עריכה: שני רומנו

01/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית ואריה אלדד
בן כספית ואריה אלדד  |  צילום: 103fm
Paris