דידי לוקאלי

עם דידי הררי
כל יום ב־14:00

מה היה קודם - דידי או הרדיו? לא ברור.

האיש שהמציא את הרדיו מצליח להצחיק, לרגש ולהטריף את מאזיני 103fm כל יום בין 16:00-14:00 עם צוות קומיקאים מטורף שעושה כל דבר מלבד לשמור על השקט. כשדידי משדר, כל מה שלא צפוי קורה – מתיחות, חיקויים, אומנים מהארץ, אומנים מחו"ל ובקיצור בלגן מתוזמן עם מנצח משוגע.

 1. יום חמישי
  19.10.23
  -
  דידי הררי
  "הלב, שמלא בחורים של כאב, מתחיל להתאחות"
  דידי הררי סיפר בהתרגשות רבה על שתי הנשים שפקדו את הרדיו, ובידיהן בגדים חמים לחיילים בשווי אלפי שקלים: "נדהמנו מכמות הדברים שהן קנו"
  19/10/2023
  ישראל במלחמה
  ממשיכים להגן על הבית
  אודי דוד בן דוד ('רדיו דרום') עם העדכונים מיום הלחימה ה־13 ברצועת עזה: "היו מספר מרגמות ופיצוצים במרחב העוטף"
  19/10/2023
  ישראל במלחמה
  "גאה בעם שלנו, גאה להיות ישראלית"
  מריומה קליין מבית השנטי על פתיחת שערי הבית למפונים מיישובי עוטף עזה ודרום הארץ: "לא נפסיק, גם אם נצטרך לשים שקי שינה"
  19/10/2023
  ערן זהבי
  "כשאנחנו מגיעים, הם קצת יוצאים מהשגרה"
  הכדורגלן עטור ההישגים ערן זהבי על פגישותיו המרגשות עם מפוני עוטף עזה ופצועים בבתי החולים: "הלוואי שנקום מזה למדינה אחרת" • טל מועלם השיב
  19/10/2023
  כרים בנזמה
  כרטיס אדום
  רון שלום על התבטאותו של הכדורגלן הצרפתי כרים בנזמה בעד חמאס, בעקבותיה ספג גל עצום של ביקורות מרחבי העולם
  19/10/2023
  ישראל במלחמה
  נערכים לכניסה קרקעית
  יוסי יהושוע ('ידיעות אחרונות') על ההכנות לפעולה בתוך עומק עזה: "נשאלת השאלה מתי היא תצא" • על הזירה הצפונית: "יש פחות שיגורים באופן משמעותי"
  19/10/2023
  דידי לוקאלי
 2. יום רביעי
  18.10.23
  +
 3. יום שלישי
  17.10.23
  +
 4. יום שני
  16.10.23
  +
 5. יום ראשון
  15.10.23
  +
עוד קטעים

יש לנו מה להגיד על דידי הררי:

דידי הררי הוא ודאי בין האנשים היותר עסוקים בתעשיית הבידור הישראלית. הוא מגיש תכניות טלוויזיה, מפתח פורמטים, רעיונאי, מנחה אירועים שונים, כרוז משחקי נבחרת ישראל בכדורגל, יועץ תקשורת בכיר וכמובן מגיש את 'דידי לוקאלי' (ובקיץ 'דידי בביקיני'), תכנית הרדיו המצליחה והמואזנת ביותר ברדיו.

דידי נולד במושב ערוגות שליד רחובות. כשהיה בן שלוש עברה משפחתו לקריית גת, אז גם פיתחה משפחתו תחביב מוזר של נדידה בין ישובי דרום הארץ. כך מצא את עצמו דידי עובר עם משפחתו לבאר שבע ומשם לדימונה, בה העביר את תקופת נעוריו ופגש לראשונה את להקת 'העבריים מדימונה', שהשפיעו עליו מאד. הוא הצטרף ללהקה (אפילו יצא תקופה מסוימת עם אחת מחברות הלהקה וגידל שיער בתסרוקת אפרו אופיינית), למד את רזי המוסיקה השחורה ועיצב את טעמו המוסיקלי.

באמצע שנות העשרים לחייו עבר דידי לעיר הגדולה. הוריו דרשו ממנו "ללמוד מקצוע אמיתי" ודידי בחר ללמוד טכנאות שיניים. במקביל לטיפול בעששת של סלבריטאי תל אביב, עבד במגוון עבודות מזדמנות: מורה לדרמה (בבית הספר רימון בכרמיאל), מתקין אנטנות, חובש במגן דוד אדום ועוד. ב- 1982 פגש דידי במועדון "הקוליסיאום" את התקליטן אהרון קפלן והפך לדי.ג'י.

ב־1987 הזמין קפלן את הררי להשתתף בפינה שהגיש בתוכנית הפופולארית 'שלושים בצל' ברשת ג' בהנחיית יקיר אביב. דידי נפגש לראשונה עם הרדיו ומייד התאהב. תכניתו הראשונה של דידי ברשת ג' הייתה 'עושים גלים' והיא שודרה מ- 1991. התכנית אכן עשתה גלים והוא שידר אח"כ את 'חולה רדיו', בה אירח קומיקאים בראשית דרכם. הרומן הארוך עם הרדיו גם הביא סטוץ צדדי ומוצלח מאד: יחד עם חבריו ברשת ג' יקיר אביב, אמיר כהן ואהרון קפלן, הקים דידי את הלהקה ההומוריסטית "פנצ'ר", שביצעה קאברים משעשעים לשירים מוכרים וזכתה להצלחה מטורפת.

במקביל לעבודתו ברדיו החל דידי להנחות תוכניות טלוויזיה שונות: 'עד פופ' בערוץ הראשון, 'קיץ על החוף' בערוץ 2, 'זמנך עבר' בערוץ 3, 'דידי טי.וי' בערוץ 2, 'המלך הבא' ו"קול העם" בערוץ בריזה, 'מלכודת' בערוץ הראשון, 'מת להיות' בערוצים 24, 10 ו-2, את 'דידי ב-20' בערוץ 20, ואת 'דידי בשישי' ב'רשת 13'. ב־1995 עזב דידי את רשת ג' לטובת 103fm, כאן הוא משדר את תכניתו עד היום.

צוות דידי לוקאלי:

מפיקה: מאירה פרץ

עורך: רונן (קוליו) שבתאי

עורך מוזיקלי: די ג'יי שי גיא פרלמוטר

פסיכופתיה: רון שלום

טלפון לעליה לשידור: 1900-542525