103FM
103FM
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור

נתן זהבי במתקפה נגד רני רהב: "רוצה לראות אם יש לך ביצים לאיים עליי"

נתן זהבי משמיע את ההקלטה בה נשמע רני רהב מאיים על העיתונאית שרון שפורר ותוהה מדוע היחצ"ן מתנהג בצורה מאפיונרית וטוען שהוא שולט על כלי התקשורת: "רניל'ה הדיבור שלך זה דיבור של מאפיונר! הגיע הזמן לפוצץ את הבועה הזאת של הטייקונים"האזינו לריאיון המרתק שערך גיא זהר עם רני רהב
 

עיתונאית דה מארקר שרון שפורר העיזה להזכיר את שמו של רני רהב בפייסבוק. רהב, אני יודע שאלפי מרגליך יודיעו לך מיד שאני עומד לומר איזה משפט או שניים, יצטטו לך, ואז אתה תתקשר אלי שוב, תבקש לדבר איתי, תשאל אותי אם זה אישי או לא אישי, תאמר לי שזה כי אתה אוהב אותי ואני אומר לך שאני מת עליך. 

אני, בלשון המעטה, לא אוהב את הטקסטים שלך. האיומים שלך ממש לא מתאימים לאדם במעמדך. אני לא יודע מי זאת שרון שפורר, מעולם לא פגשתי בה, אני לא מכיר אותה, אולי נתקלתי בה באיזה אירוע אבל לא הייתי מזהה אותה כעת ברחוב.

רני רהברניל'ה, רני'לה, הדיבור שלך זה דיבור של מאפיונר. מה זאת אומרת אתה מדבר כל היום בכל ערוצי הטלוויזיה? מה, הטלוויזיה נותנת לך להגיד כל מה שאתה רוצה? מה אתה, עבדאי?  אתה בריון? אתה שולט בטלוויזיה? אם אתה שולט בטלוויזיה תעשה לנו גילוי נאות, אמור לנו 'אני, רני רהב, שולט ב'רשת', 'קשת', חשת פשת וזבשת. אני שולט. אני אומר בתחנות האלה מה שאני רוצה ואם יתחשק לי, אגיד ששרון שפורר היא בהמה גסה, חולירע, נבלה, טינופת ואני אומר את זה יום יום'.

אמרת לה: "את לא תצאי מהבית". אתה יודע מי מאיים ככה? החבר'ה של השוק האפור. הם מאיימים על אנשים שהם לא יצאו מהבית. אני מציע לאנשים המכובדים, מוזי ורטהיים, מבעלי קשת, אודי אנג'ל ואחרים, שאני מאוד מכבד ומעריך, לקנות רסן ולשים על פרצופו מדושן העונג של רני רהב.

זה לא יתכן שיחצ"ן, שעל פי הכתבה בעיתון מתארחים אצלו כל גדולי התקשורת הישראלית המזורגגת, בעלי עיתונים, ראשי תחנות וכו', יאיים בצורה כזאת על שרון שפורר (שאני מודה ומתוודה שאינני יודע מה גדולתה ורק קורא מדי פעם ידיעות שלה).

אלא אם כן, מדינת ישראל היא מדינה של מאפיונרים. יכול להיות שמר רהב מתוסכל מנפילתו של הטייקון מר דנקנר? מפחדים לבקר אותו, אומרים שההופעה שלו מביכה ומבישה בתכנית של הזמרירים? בטח לא אומרים כי אף אחד לא מעז לכתוב נגדו. אז רני, תעשה לי טובה, אל תצלצל להפקה ואל תבקש שוב את הטלפון שלי. הייתה לנו שיחה בעניין הזה, זה לא אישי נגדך, זה נגד הדמות שאתה מייצג, נגד הפוזה והדאווין שלך. לא יכול להיות דבר כזה.

אם אתה תמשיך לאיים על עיתונאים, אני מבטיח לך - יש גם דרכים לאיים עליך, באותה השיטה ובאותה המידה. אני רוצה לראות אם יש לך ביצים לאיים עלי. שאתה תעלה בכל תחנות הטלוויזיה ותגרום לי לא לצאת מהבית לפגוש את חמשת חבריי. אני נשבע לך פה, אם אתה תעז לעשות את זה אני אעשה לך את אותו הדבר. אם תעז לאיים עלי כמו שאיימת עליה, אז לא תצא מהבית. תאמין לי, לא כדאי לך.

הגיע הזמן לפוצץ במדינה הזאת את הבלונים הנפוחים. את היחצנים, הטייקונים הגנבים, הנוכלים ואת כל השמנה והסלתה של הקפיטליזם החזירי המסריח.

ביי ביי, רני. אני מסמן לעצמי ירוק עם האצבע, בתנועה כמו של הרבי מילובביץ', מלמעלה כלפי מטה ועם הבוהן כלפי מעלה. 

07/01/2014
הישארו מעודכנים