שיחה מפתיעה לפעיל הימין בנצי גופשטיין - "מה אכפת לך עם מי יאיר נתניהו יוצא?!"

שי ודרור מפתיעים הבוקר את מנכ"ל הכנסת רונן פלוט וגם את פעיל הימין בנצי גופשטיין שמתח ביקורת על כך שליאיר נתניהו יש חברה נורווגית - אל תחמיצו!


אפרת קורמן 

שי גולדשטיין ודרור רפאל, התקשרו הבוקר (ג') לפעיל הימין בנצי גופשטיין, שיצא במחאה ציבורית נגד בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, המנהל רומן עם סטודנטית נורבגית.

גופשטיין הוא בעצם אבא מודאג: "בשבילי כל יהודי הוא כמו הבן שלי ובטח שאסור ליאיר נתניהו לצאת עם נורבגית, היא הרי 'שיקסע' למהדרין".

כרגע, נתניהו וזוגתו רק חברים, אבל, לדבריו של גופשטיין, הכול מתחיל מחברויות: "עם ישראל לא הגיע לפה בשביל להתחתן עם נורבגיות או עם פיליפיניות. אני מקווה שגם לכם אין איזה חברה נורבגית. זה עניין שלי כי אני אוהב אתכם כאילו אתם אחים שלי".

עוד אמר כי קרא לנתניהו לעזוב מייד את הגברת: "שיארגן חוג בית של ארגון להב"ה, אנחנו נבוא וכבר נסביר לו. ארגון להב"ה נלחם בהתבוללות בארץ הקודש, בכל מיני בנות שיוצאות עם ערבים, סודנים ואחרים. אנחנו ארגון יהודי".

שי טען בתוקף כי מדובר בארגון גזעני יהודי: "אם היה בחו"ל ארגון שנלחם בזה שגויים מתחתנים עם יהודים אז הוא היה נחשב לגזעני". גופשטיין בתגובה: "הייתי עוזר לארגון הזה. אנחנו לא גזענים. גוי שמתגייר לא בשביל אהבה אלא מתחתן באמת אז אנחנו נשמח להתחתן איתו ולכן זו לא גזענות - זו יהדות, זה מה ששמר עלינו 2000 שנה".

שי אמר כי זה בדיוק מה שהביא על עם ישראל את השואה וגופשטיין השיב: "אנשים בשואה חשבו שהם יכולים להתבולל ולהיות כמו כל הגויים ואז בא היטלר והזכיר להם שהם יהודים. אנחנו לא צריכים את היטלר שיזכיר לנו, אנחנו יהודים בפני עצמנו".

שי אמר: "יהודים כמוך אנחנו לא רוצים. אם זו היהדות, אנחנו מוותרים עליה. היהדות שלי מתבטאת בזה שחתכו לי את הבולבול". דרור תהה: "מי אתה שתהיה בר סמכא בענייני יהדות? מי אתה שתגיד מי יהודי ומי לא יהודי? תתעסק בעניינים שלך ובכלל, במה אתה עובד? ממה אתה מתפרנס?"

גופשטיין השיב כי המקצוע שלו הוא הצלת בנות ישראל: "אני מציל בנות שיוצאות עם ערבים, מזה אני מתפרנס. יש הרבה יהודים טובים שתורמים לנושא הזה. כשאימא יהודיה בוכה שהבת שלה יוצאת עם ערבי, אתה תבוא ותגיד לה 'מה אכפת לך?' אבל אתה בעצמך, לא היית רוצה שהבת שלך תתחתן עם ערבי. הבת שלי למשל, התחתנה עם נער גבעות מצוין".

שי אמר כי הבת שלו תתחתן עם מי שיבוא לה: "אם היא הייתה רוצה להתחתן איתך או עם אחד מבניך אז הייתי מתנגד כי לא הייתי רוצה שאנשים כמוך יהיו חלק מהמשפחה שלי. אתה מעדיף שבתך תתחתן עם יהודי רע מאשר עם גוי טוב". דרור הוסיף: "העיקר שיהיה בן אדם טוב ואתה למשל, לא ממש מצטיין בזה. אתה כל כך רחוק מאיתנו, שהנורבגית הזו הרבה יותר קרובה אלינו והרבה יותר אכפת לנו ממנה מאשר ממך, מהבת שלך ומנער הגבעות שלה. לנו לא אכפת אם אתה יהודי או לא יהודי, אכפת לנו מזה שאתה מדבר שטויות".

גופשטיין טען כי לא אכפת לו משי ודרור עצמם: "אכפת לי רק בגלל שאתם יהודים אבל אתם מיעוט נעלם, עוד כמה שנים לא יספרו אתכם בכלל. רוב עם ישראל איתי לא אתכם. בואו נעשה סקר ונראה כמה אנשים מוכנים שהבת שלהם תתחתן עם ערבי. אנחנו מביאים הרבה ילדים - אנחנו ננצח בסוף".

28/01/2014

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris