נתן זהבי על החתונה של מחמוד ומורל: "ישנם מנוולים שחושבים שיש להם זכות להתערב"

זהבי מביע את דעתו על בנצי גופשטיין שמנסה לעשות הכול כדי לפגוע בחתונה של מורל מלכה ומחמוד מנסור - "זכותכם להתחתן מבלי שאף מניאק ידחף את אפו המצחין"


 

אני רוצה לברך שני אנשים שאיני מכיר - מחמוד ומורל, שמתחתנים היום באולם שמחות בראשון לציון. יש מהומה גדולה סביב החתונה הזאת כי ישנם כל מיני מניאקים שחושבים שיש להם זכות לדחוף את האף המסריח שלהם בענייניהם של אנשים אחרים שהולכים אחרי רחשי ליבם, אוהבים, ומתחתנים. והמנוולים האלה, שחלק מהטיעונים שלהם מזכירים ספר שנכתב על ידי מנהיג ידוע באירופה בשנות ה-30, חושבים שיש להם זכות להתערב בחתונה הזאת. בין השאר גם יש איזה ארגון בשם להב"ה שמי שעומד בראשו זה מישהו בשם גופשטיין. ראיתי אותו לא מזמן צועק בתכנית טלוויזיה על קריינית טלוויזיה מקסימה בשם לוסי אהריש, שהיא ערביה, שתעזוב את הארץ כי זו לא הארץ שלה, זו הארץ שלו.

אדון גופשטיין, תשמע, אני רוצה להעביר לך מסר אישי לא ציבורי. ראיתי ושמעתי אותך כמה פעמים. אני מביע דעה אישית כמובן, קשה להגיע לדרגה של גועל נפש כמו שאתה מעורר אצל הרבה אנשים. אתה איש מגעיל, אתה מתועב, אתה גזען ומטונף ברמות הכי מסריחות שיכולות להיות במדינה שמתיימרת להיות מדינה תרבותית, אנושית, חמה ויהודית. מי אתה בכלל שתתערב בחייהם של בני הזוג האלה?!

שמעתי היום איזה רב בשם הראל אצל רזי ברקאי בגלי צה"ל. הוא יותר מגעיל מבנצי גופשטיין. הבת של הרב הזה גם נישאה לערבי ויש לו חמישה נכדים ערבים, והוא אומר 'לא הם יהודים'. זה היה קטע מביך לשמוע אותו ונדמה לי שרזי ברקאי כמעט חטף התקף לב מהתיעוב שהיה לו מהאנשים האלה, אבל הוא מנומס וג'נטלמן מר ברקאי.

אז באמת  ברכות מכל הלב, תתחתנו ואל תעשו חשבון לאף אחד. זכותכם להתחתן מבלי שאף מניאק כזה או אחר ידחוף את האף המצחין שלו לחייכם הפרטיים. אני לא מבין למה דרשו מהזוג להזמין מאבטחים פרטיים, אם יש איום של הפרת חוק וסדר זו תפקידה של משטרת ישראל ולא של זוג שרוצה להתחתן באולם חתונות. וכל הכבוד אגב לבעל אולם החתונות שלא התכופף ועמד על ארבע וקישקש בזנב וביטל את האירוע שיתקיים היום בראשון לציון.

17/08/2014

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris