רדיו ללא הפסקה
רדיו ללא הפסקה
האזנה לשידור החי
עכשיו בשידור
ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו וצביקה שרף

כשחדרה גדולה על מכבי חיפה

מטרתם של הירוקים היא להשיג כרטיס לאירופה • בעקבות הפסדם לחדרה 2:0 שואל דני דבורין: האם בכלל יהיה להם מה להציע מעבר לים?


כאשר הפועל חדרה מנצחת 0:2 את מכבי חיפה, מה יקרה אם חיפה תזכה בכרטיס לאירופה? מה יהיה לה לחפש שם?

האמת היא שאלה שתי השאלות שצצו בראשי מיד לאחר שנשמעה שריקת הסיום למשחק שהיה ביניהן אמש (ב') בנתניה. הפועל חדרה הייתה ראויה לניצחונה, מה שוודאי צריך להדאיג את מאמן חיפה, מרקו בלבול.

ביום שבו הבטיחה חדרה את מקומה בפליי־אוף העליון של ליגת העל, היא הסירה מליבה אבן כבדה, ולמעשה סיימה בכך את משימתה המרכזית: לא לרדת ליגה. אחרי הכל, גם עכשיו מותר להזכיר שהיא נחשבה מועמדת ברורה לשוב לליגה הלאומית, ממנה עלתה רק בקיץ האחרון.

אני חושב שככל שהצליחה לנצח, היא סימנה לכולם שיש להתייחס אליה ברצינות. בהיותה, ללא ספק, הקבוצה המפתיעה של העונה, תוצאת אמש היא בהתאם.

קשה להאמין שמכבי חיפה התייחסה אליה מראש כאל טרף קל, שכן הירוקים, גם בהיותם בצמרת, רחוקים מאד מלשכנע. מכאן עולים סימני השאלה לגבי המשך הדרך. קל לדבר על אירופה, אבל אסור להתבזות בה. הכרטיס אליה הוא בבחינת מטרה: להראות על במה איכותית יותר כדורגל שוטף, רמה גבוהה ויכולת מתאימה. בינתיים, חיפה אינה באותו מידרג.

באה הפועל חדרה, 'גנבה' את ההצגה, ובעיקר הוגן וראוי לשוב ולומר למאמנה, ניסו אביטן: כל הכבוד. אתה ושחקניך ממשיכים בעקשנות לתת את המקסימום עד לקו הסיום. לכן, אליכם פשוט אי אפשר לבוא בטענות.

14/05/2019
הישארו מעודכנים

דני דבורין
דני דבורין  |  צילום: 103fm