אלון גל

כבד את אביך ואת אמך, על שום מה?

לפעמים, השיחות הכי טובות הן אלו המתקיימות עם היושב במרומים • אלון גל סיפר על ספרו החדש, בו הוא מגולל בפירוט את הקשר המורכב עם הוריו


לאחר שיחה לא פשוטה שערך אלון עם אחד ממאזיניו, ביקש אלון להסביר את משמעות כיבוד ההורים, הלכה למעשה: "מכל עשרת הדיברות, יש רק דיבר אחד שאומר לך מה צריך לעשות אבל מסביר גם מה תקבל אם תעשה את זה".

"אני כותב את ספרי השישי, המתאר את השיחות שלי עם אלוהים", סיפר אלון בגילוי לב, והוסיף: "פיתחנו שיחה לאורך 300 עמודים, ובתוך הדברים האלה הוא אומר שמערכות היחסים הם הורינו הם גם המשמעותיות ביותר וגם הקשות ביותר".

בהמשך דבריו, הדגיש אלון את רשמיו מהשיחה שערך עם אלוהים בספרו: "השפעות הן כל כך עמוקות, שאנו הרבה מאוד פעמים סוג של אסירים של מערכת היחסים הזו עם ההורים. אם נשאל הרבה מאוד אנשים, הם לא יהיו בטוחים שהיו מנהלים מערכת יחסים עם אנשים כאלה. עדיין, אלו ההורים שלנו. אין כאב יותר גדול מלשבת במערכת יחסים כל כך רגשית וחשובה, וכל כך כואבת". 

האמור באייטם זה מבטא את הדעה האישית של השדר/ת והוא אינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ פרטני מבעל מקצוע המתמחה בתחום, ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה ושימוש שנעשים על בסיס התכנים המופיעים באייטם הינה באחריות המשתמש/ת בלבד.
27/08/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris