חלום כחול

מהו ה־'Blue Zone' וכיצד הוא יסייע לכם להזדקן ולהאריך ימים בבריאות ובכיף? • המאמנת ליב עזריה שיתפה את ורדה רזיאל ז'קונט בפרטים העסיסיים


ליב עזריה, מאמנת נשות קריירה לשחרור משקל, התארחה באולפנה של ורדה רזיאל ז'קונט וסיפרה כיצד החלימה מהפרעות האכילה והנפש, מה הייתה הסיבה שהחליטה לחולל שינוי בחייה והמטרה שמובילה אותה.

בעולמנו, מודל היופי קשה להשגה ולעיתים אף לא ניתן. כשלכל אחת מבנה גוף וגנים משלה, הרדיפה אחרי 'המושלם' הופכת לבלתי־אפשרית ומביאה חלק מהנשים לנקודות קיצון ופיתוח הפרעות אכילה. ליב התמודדה בעצמה עם מחלת הבולמיה במשך 15 שנה.

"בגיל 26 הגעתי למצב שאני מקיאה 8 פעמים ביום, בתי הבכורה כבר נולדה, והרגשתי שמרחף מעליי השטן. לא הצלחתי לנשום כמו שצריך, הייתה לי נשירת שיער - הייתי שבר כלי. האמהות הביאה אותי לעשות את השינוי", סיפרה, והוסיפה: "אומרים שהשליחות של האדם הרבה פעמים מגיעה מהכאב שלו, אני מרגישה שהמסע שלי הוא כזה".

אחרי שנרפאה בעצמה, החליטה ליב שכל רצונה הוא לעזור לנשים אחרות לפצח את המעגל ההרסני של משקל ואוכל: "לא לכולם יש הפרעת אכילה, אבל במאה ה־21 לכולנו יש הפרעה באכילה בעקבות השפע והזמינות".

בהמשך, עזריה הרחיבה את הדיבור על ה־'Blue Zone' - מקומות בעולם שבהם אנשים מזדקנים בבריאות ומאריכים ימים בכיף, וסיפרה לוורדה מהם הגורמים לכך.

26/10/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ורדה רזיאל ז'קונט
ורדה רזיאל ז'קונט  |  צילום: 103fm
Paris