אודי סגל וענת דוידוב

"אף אחד לא יוצא מזה - זה נס רפואי"

אבי, אחיו של איציק סעידיאן סיפר על השיפור במצבו: "נשארו לו 15% של ניתוחים, מתוך 95% של פגיעה" • "הוא שואל מה קורה במדינה, ומי ראש הממשלה"


מצבו של איציק סעידיאן שהצית את עצמו מול אגף השיקום ממשיך להתקדם ולהשתפר, אחיו אבי סיפר כי, "ברוך ה' קצת יותר יציב, השבוע היו לו ניתוחים קשים מאוד, נשארו לו 15% אחוז של ניתוחים לכסות את העור, מתוך 95% של פגיעה בשל הכוויות הקשות. ההתאוששות שלו מאוד קשה, לפעמים לוקח לו חודש או חודש וחצי בין הניתוחים. הוא עובר השתלות בניתוח שלוקחות 11 -12 שעות, אתמול הוא בקושי הגיב. כל פיזיותרפיה כשמזיזים אותו זה מאוד קשה לו, זה נס שהוא חי, במצב הפיזי והגופני שהוא נמצא אף אחד לא יוצא מזה, וזה נס רפואי, ברוך ה' שהגענו לזה". 

המשיך וסיפר על השיחות ביניהם, "הוא שואל, מי ראש ממשלה, מה קרה פה בחצי שנה האחרונה, , דברים מה עם גאיה הבת שלי. הוא יודע בוודאות מה קרה לו, בכל פעם שאנשים שנכנסו אליו הוא התרגש המון, גם הרמטכ"ל גם שר הביטחון, מפורסמים חברי כנסת. אומרים לו מה הוא עשה במדינה, איזה זעזוע, הוא לא מאמין שהוא עדיין מעכל את זה, כשהוא יקום חזק ובריא הוא ידע שהוא ילך ברחוב הוא יבין מה עשה". 

15/11/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


שיפור במצבו של איציק סעידיאן
שיפור במצבו של איציק סעידיאן  |  צילום: פלאש90
Paris