זהבי עצבני
עם נתן זהבי

"ההשתלחויות על בנט עוברות כל גבול"

זהבי פתח את השבוע ואת התוכנית עם מסר למתנגדי החיסונים שתקפו את רה"מ: "להפוך את מי שמנהלים את המדינה הזו לנאצים? די כבר מספיק"


נתן זהבי הגיע לאולפן, והבוקר הוא עצבני במיוחד. בטור שנכתב בעיתון 'הארץ', נכתב כי מותם של חסרי הבית לא זכה לסיקור תקשורתי. זהבי שמתייחס לנושא בשבועות האחרונים רבות, העביר מסר לעורך ולמו"ל הארץ כשאמר, "לתוכנית הזאת יש יותר מאזינים מהקוראים שלכם אולי פי שתיים או שלוש, ולא היה שום סיקור? רואים אותנו ושומעים אותנו בכל מקום. מאות אלפי מאזינים ואתם מעיזים ברוב חופצתכם לכתוב את זה"

המשיך ואמר, "אדוני אלוף בן שיהיה לך כבוד מספיק למאמר מערכת של העיתון שלך, ותואיל בטובך להתנצל ואני סולח לך מראש. ואם לא תתנצל אני אכנס ללהקת מכסחי עיתון הארץ - לא שבא לי". 

בהמשך התפנה לבקר את מתנגדי החיסונים שתוקפים את רה"מ ואת הממשלה, ומשווים אותם לנאצים, "הבלאגן עם הקורונה ועם הזן החדש והישן - הסיפור הזה מדרדר. ההשתלחויות על בנט עוברות כל גבול - לקרוא לו בשם של נאצי? ישנם אנשים מתנגדים לחיסון כל זמן שהם לא רוצים להתחסן זו בעיה שלהם. אבל להפוך את זה למי שמנהלים את המדינה הזו לנאצים? די כבר מספיק", דרש. 

26/12/2021

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נתן זהבי, זהבי עצבני
נתן זהבי, זהבי עצבני  |  צילום: 103fm
Paris