ינון מגל ובן כספית

"יש כאן נגישות לראש ממשלה תמורת מתנות"

ינון ובן פתחו את התוכנית עם התייחסות לעדות העוזרת של ארנון מילצ'ן במשפט נתניהו • ינון: "אין תקדים לאישום בתיק 1000" • וגם: מה זה תתתן?


בפתח התוכנית, דנו ינון ובן בעדותה של הדס קליין, העוזרת של ארנון מילצ'ן, במשפט נתניהו במסגרת תיק 1000 (תיק 'המתנות'). בן אמר: "אני חושב שזה נורא שלא הוגש פה כתב אישום על שוחד. יש כאן הפרטה, הפרטה של הנגישות לראש הממשלה תמורת ליין אספקה אינסופי של מתנות מסוגים שונים לגברת וגם לאדון. זה הסיפור כולו".

ינון השיב: "תגיד לי, אתה לא זה שכל היום, כשאני מדבר איתך בחקירות הנגדיות, אתה אומר לי, 'בוא נחכה להחלטת השופטים'? כתבתם את זה בספרים, שידרתם את זה כל יום. מה אתם רוצים? לפני כמה שבועות, התברר שמימנו בעשרות מיליונים מכספי ציבור את הבית הזמני לשנה של ראש הממשלה (בנט), אף אחד לא מדווח על זה, חוץ מאילה חסון ואראל סג"ל, זה פשוט לא מעניין אף אחד. פה זה כסף של מישהו פרטי, חבר של ראש ממשלה, שהוא התייעץ עם עורך דין, על זה אתם כל היום מדברים". 

עוד אמר: "נגיד שביבי הוא מושחת והוא יוצר קשר עם מיליארדרים, אז מה שהוא מקבל איתם, זה הדיל על סיגרים ושמפניות שהוא מבריח בשקיות שחורות, זו השחיתות הגדולה של נתניהו? תתעסקו כבר בצוללות". 

בן הגיב: "אני חושב שיכולתם לעשות עבודה יותר טובה עם דף המסרים, אתה רוצה שלא ידווחו מעדות הדס קליין, הבנתי, אתה מאוד הגיוני. כשראש ממשלה לשעבר נשפט במשפט פלילי, התקשורת מדווחת", ינון טען, "אין תקדים לאישום בתיק 1000, אפילו התפרים הם גסים". 

וגם, מה זה תתתן? "אחד שחייב להגיד את המילה האחרונה", סיפר בן. 

07/07/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בן כספית
בן כספית  |  צילום: 103fm
Paris