דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"הכל, בשם המחיר הזול"

דידי מתח ביקורת חריפה על הרפורמה בחקלאות: "כשחקלאים מכל העולם באים ללמוד שיטות גידול ופיתוח ישראלי, החקלאים הישראלים נחנקים ע"י האוצר"


כמדי יום בשעה 14:00 בדיוק, שב דידי הררי אל עמדת המיקרופון ואולפן השידור, ועשה לנו קצת נחת על הלב, בצל כל ההתרחשויות חסרות התקדים בארץ ובעולם. אז קחו כמה דקות של כיף, פתחו את הרדיו, ותיהנו מאתנחתא נעימה.

הפעם, בפתח התוכנית, ביקש המגיש לשתף בטיול שעשה עם הנכד האהוב בסוף השבוע במושב לכיש. לדבריו, "רון שלי נגנב מהרעיון שהענבים תלויים על גפן ולא יושבים בקופסה כמו בסופר. הוא אפילו לקח מזמרה וקטף לו שני אשכולות יפים, אחד ירוק ואחד סגול מתוק מתוק מתוק. תוך כדי הליכה בין הגפנים, יצא לנו לדבר עם החקלאים ואז - כל התסכול של החקלאים יצא החוצה". 

בהמשך, עוד סיפר: "אנחנו, ארץ זבת חלב ודבש, שמתגאה בחקלאות שלה, עושה הכל כדי לחסל את החקלאות שלה ולהביא סחורה ממצרים, מירדן, מאוזבקיסטן, מאוקראינה ומעוד מדינות בעולם - הכל, בשם המחיר הזול יותר. כשחקלאים מכל העולם באים ללמוד שיטות גידול ופיתוח ישראלי, החקלאים הישראלים נחנקים על ידי האוצר. הלוואי שמישהו ירים את הכפפה וימצא את הדרך לשמר את תוצרת הארץ - אין לנו טבע אחר". 

17/07/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי
דידי הררי  |  צילום: 103fm
Paris