אודי סגל וענת דוידוב

טל לב רם ליאיר נתניהו: "קצת צניעות"

התייחס לביקורת שצייץ בנו של רה"מ לשעבר על "פתיחה מביכה" של המבצע הצבאי • "אף עיתונאי לא יגיע ויסביר למשפחה השכולה על מה האבא או הילד נהרגו"


בנו של רה"מ לשעבר צייץ מחדש דברים ביקורתיים של הפרשן לענייני ביטחון של 'ידיעות אחרונות' יוסי יהושוע, ולפיהם המבצע בעזה החל במכת פתיחה "מביכה". פרשן 103fm ו'מעריב' טל לב רם, שהצטרף הבוקר (א') להגשת התוכנית 'שבע תשע', מתח ביקורת על הדברים.

"צריך לקחת במידה את האירוע הזה", אמר לגולן יוכפז ולענת דוידוב, "למה מהלך הפתיחה היה מביך? יכול להיות ש־3 הימים היו חלק מתפיסה כללית".

"אני רוצה להגיד משהו למצקצקים שהיו לפניי", הגיב בהתייחסו לנתניהו וככל הנראה גם ליהושוע, "ברמה האסטרטגית זה נכון, אסור לארגון טרור לקבוע... אבל ברמת חיי אדם. אליעזר טולדנו, אלוף פיקוד הדרום, למד על בשרו החלטה כמפקד האוגדה, כשלא סגר ציר למרות התרעה מודיעינית ואזרח נהרג מירי טיל נ"ט".

"לכן", המשיך, "אני אומר לפני כל העניינים הפוליטיים, החביטות והעקיצות - כשאתה יודע ויש לך התרעה על זה שעלולים להיהרג אנשים - אתה קודם כל סוגר את הציר. אף עיתונאי, כולל אותי וכולל אחרים, לא יגיע ויסביר למשפחה השכולה על מה האבא או הילד נהרג".

"אז אני מציג גם לעצמנו, ולא רק ליאיר נתניהו, קצת מידה של צניעות", סיכם.

07/08/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נתניהו ולב רם
נתניהו ולב רם  |  צילומים: אבשלום ששוני/פלאש90 (ארכיון), 103fm
Paris