איפה הכסף
עם ענת דוידוב

לראשונה זה עשרות שנים: הוקם בישראל בית חולים שיקומי חדש

כתב הבריאות רן רזניק ('ישראל היום'): "זו בשורה גדולה לתושבי המדינה" • ד"ר גלית קאופמן, מנכ"לית רשת 'בית בלב': "נקבל מטופלים מכל הארץ"


על רקע המחסור במיטות שיקום בארץ, לראשונה בזה עשרות שנים הוקם בישראל בית חולים שיקומי חדש הכולל 500 מיטות אשפוז, מחלקה לשיקום משנתי, מחלקת שיקום לצעירים, שיקום גריאטרי ועוד.

ענת דוידוב שוחחה על כך ב־103fm עם הכתב והפרשן הבכיר רן רזניק ('ישראל היום'), אשר הביא את כל הפרטים ואמר: "זו בשורה גדולה לתושבי המדינה, יש פונקציות שיקום מתקדמות מאוד. מדובר בהשקעה של 400 מיליון שקל של מכבי ובית בלב. יש בו פונקציות שיקום מתקדמות מאוד - שיקום נשימתי, גמילה מחיבור למכונת הנשמה, שיקום צעירים שזה חידוש גדול".

לשיחה הצטרפה גם ד"ר גלית קאופמן, מנכ"לית רשת 'בית בלב', אשר טענה כי "התקציבים מביכים, באמת דלים מאוד, ולכן לא ממהרים לפתוח בתי חולים בישראל. אז התהילה קצרה והמציאות קשה, יש מצוקה גדולה ואמיתית של מיטות גם בדרום וגם בצפון - אבל אנו נקבל מטופלים מכל רחבי הארץ". עוד הבהירה: "אין חשיבה קדימה - הגיע הזמן שהתעוררו כדי שנוכל לטפל בצורה ראויה ואיכותית בהורים שלנו. לכן, באנו לעשות מהפכה".  

06/09/2022

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


איפה הכסף עם ענת דוידוב
איפה הכסף עם ענת דוידוב  |  צילום: 103fm
Paris