דידי לוקאלי
עם דידי הררי

אל תדאג דידי, אתה לא לבד

דידי הררי פתח את תוכניתו בסיפור על הבוקר המרגש שהיה לו עם בתו ונכדתו הטרייה, אך כשהגיע לרדיו גילה שננטש ע"י חבריו לתוכנית • עד שהגיעה הפתעה


"הבוקר התחיל די רגוע ויפה", סיפר דידי הררי על הבוקר המיוחד שלו עם נכדתו בת החודש. "בדיוק פגשתי את הנכדה שלי. ביקשתי משוגי הבת שלי אם אני יכול להחזיק אותה בידיים, כדי להרגיש אותה", הוסיף.

עוד תהה: "אתם מכירים את התנועה הלא רצונית כשיש לך תינוק בידיים כי ככה זה מרגיע אותו, מרדים אותו? אז ככה התנדנדתי איתה בערך שעה וחצי, והיא נרדמה בכיף. ואז שוגי אמרה לי, 'יאללה בוא נשים אותה בעגלה', זה הכי הצחיק, כי אחרי ששמתי אותה בעגלה, המשכתי להתנדנד עוד חצי שעה, הרגלים". 

לאחר הבוקר המשפחתי והכיפי הוא שיתף שהגיע לתחנת הרדיו וחשכו עיניו: "גיליתי ששי, הדיג'יי שלנו, יצא בלילה לטיול שורשים עם משפחתו, מי יוצא בלילה לראות שורשים? והרון הרון, האיש שכל כך אוהב למתוח אנשים, קיבל מתיחה בצוואר". 

השדרן שיתף כי חשש שנשאר לבדו בשידור אך לפתע הגיעו אנשים מיוחדים לחלץ אותו מהבדידות: "הגיעה חבורת סטודנטיות מדהימות שבאו מאוניברסיטת אריאל, שבאו לכאן במסגרת לימודי התקשורת כדי לראות כיצד עושים רדיו באמת, ישבתי יחד איתן והכנו את התוכנית היום".

12/01/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


דידי הררי, דידי לוקאלי
דידי הררי, דידי לוקאלי  |  צילום: 103fm
Paris