ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

רועי קהת: "בתחתית, כל נקודה היא חשובה"

לאחר משחק מסעיר בו קרית שמונה גברה 3:1 על בני סכנין, שחקן הקבוצה המנצחת אמר: "שום דבר לא גמור, אנחנו חייבים להתאפס על עצמנו"


במשחק אשר התקיים אמש (ש'), הפועל קרית שמונה הביסה 3:1 את היריבה בני סכנין בקרב מתוח בו הבקיעה שלושה גולים מרהיבים בתוך 26 דקות. בשיחה עם רון קופמן וצביקה שרף ב־103fm, רועי קהת, שחקן הקבוצה המנצחת, שיתף בהתרגשות הגדולה.

לדבריו, "זה משחק אחד, אתם יודעים איך זה בכדורגל - בכל משחק, הכול יכול להשתנות. זה לא הסוף, זה רק התחיל, זה משחק אחד ושלוש נקודות אחרי כל כך הרבה זמן. ריינה משחקת מחר נגד באר שבע ושום דבר לא גמור. אנחנו חייבים להתאפס על עצמנו - בתחתית, כל נקודה היא חשובה".  

בהמשך, עוד סיפר על הניצחון הגדול: "יש משהו שפתאום מתחבר לך. תה מתכונן כל השבוע, ואחרי גול ראשון ושני - אתה כבר נכנס למומנטום. אתה פשוט בתוך זה מרגיש יותר טוב מהיריב, ככה זה נתפס. הפעם, גם ניצלנו את המצבים. היו משחקים שבהם היינו טובים יותר מהיריבים, אבל לא ניצלנו את המצבים. אתמול זה קרה, הצלחנו לנצל כל מצב".

לסיכום, התייחס לקבוצתו ואמר: "אני כבר בקדנציה השנייה שלי פה, וזו השנה השלישית. זה מועדון שאני מחובר אליו מאוד, כי עשיתי פה את הפריצה שלי. הקבוצה הזאת לא צריכה להיות במקום שהיא נמצאת בו כרגע - עשינו עונה שהיא קטסטרופה, אין לנו לאן לברוח, זו אחריות שלנו השחקנים. אנחנו חייבים להתאושש מהר".  

והדגיש: "בדיבורים הכול טוב ויפה, אבל אנחנו צריכים לבוא למגרש ולהראות את מה שאנחנו רוצים להגיד במילים. אין הרבה מה להגיד, זה לרדת למרגש ולהראות שאנחנו יכולים לקחת את הקבוצה הזאת למעלה". 

עריכה: דוד זבולוני     

26/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


תכנית הספורט של 103fm
תכנית הספורט של 103fm  |  צילום: 103fm
Paris