ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

הפועל תל אביב? "אנחנו בתחילתו של עידן חדש"

דיוויד מינצברג, ראש קבוצת הרכישה של הפועל ת"א, נחת בישראל • אמיר לובין, לשעבר יו"ר הקבוצה האדומה: "אני חושב שזו עסקה מעולה"


אתמול (א') פורסם כי יו"ר קבוצת הרכישה של קבוצת הפועל תל אביב בכדורגל, נחת בישראל לקראת התכנסות הוועדה להעברת הזכויות על המועדון. אמיר לובין, יו"ר הפועל תל אביב לשעבר, שוחח עם רון קופמן ומשה פרימו והגיב לדברים. 

"אני חושב שאנחנו עומדים בפני פתיחה של עידן חדש", הבהיר. "אני ניזון הרבה גם מהתקשורת וגם מדברים שאני שומע, אבל אני באמת חושב שהקבוצה החשה שהגיעה מארצות הברית, מטרתה להבדיל מכל מיני סוגים של אוהדים ופילנתרופים, היא להשביח. כדי לעשות זאת, צריך להשביח את המותג ויש להם הרבה אחריות". 

בהמשך, הדגיש: "אם הם רוצים להצליח הם יהיו מחויבים להשקיע הרבה כסף ולהחזיר שחקנים כדי למכור את המרצ'נדייז שמדברים עליו, להביא עוד 2-7 שחקנים טובים וזרים טובים, כדי שהמועדון הזה יחזור להיות מה שהוא היה. הרוכשים בטח לא ירצו להיכנס לקרבות. כדי שהמניה תהיה למעלה, הקבוצה צריכה להיות טובה. כדי שזה יקרה הם יהיו חייבים להביע אותנו לאירופה. הבעיה שלי היא שהכל נעשה בזמנים פחות טובים ומדויקים. בואו נתחיל בלנצח בדרבי ונתקדם באירופה". 

27/02/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


תכנית הספורט של 103fm
תכנית הספורט של 103fm  |  צילום: 103fm
Paris