גיא פלג

"אתה לא יכול לשקר למדינת ישראל בנושא הכלכלי"

המאזין שעלה לשידור תקף את שר האוצר בצלאל סמוטריץ': "כל משפחה במדינה תיפגע מהנושא הזה, את זה הוא צריך להגיד" • השדרן הציג לו את הדעה הנגדית


המאזין שעלה לשידור, אמר: "אני רוצה לדבר על הליצן הזה שנקרא שר האוצר, אני לא מדבר על הנאום שלו באנגלית, זו בכלל בדיחה. כל ראשי הכלכלנים במדינת ישראל ובעולם, בכל הראיונות, אומרים שהמהפכה המשטרית שנכפית עלינו מביאה לאסון כלכלי. אתה לא יכול לשקר למדינת ישראל בנושא הכלכלי, לא, כל משפחה במדינה תיפגע מהנושא הזה, את זה הוא צריך להגיד". 

"אני אמרתי הרבה מאוד דברים קשים לשר האוצר, אפשר להגיד דברים מאוד קשים על סמוטריץ' אבל הוא בטח לא טמבל ובטח לא ליצן", עצר אותו גיא, והוסיף: "אני אתן לך את הטיעון הנגדי - יבוא סמוטריץ' ויגיד לך 'שמע, לנו יש תפיסת עולם מוצקה, אני לא אריה דרעי, אני לא ביבי נתניהו, לי יש תפיסת עולם מוצקה, ותיקה, רצינית, מבוססת. בית המשפט העליון, במובנים רבים, קובע את דמותה של החברה. אנחנו חושבים שבית המשפט העליון הולך במשך שנים לכיוון לא נכון. אנחנו באנו לעשות תיקון ובשביל זה נבחרנו, ידענו שנשלם מחירים ואנחנו נכונים לשלם אותם כדי לשנות את דמותה של מדינת ישראל'".

22/03/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בצלאל סמוטריץ'
בצלאל סמוטריץ'  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש 90
Paris