איריס קול

"אני רוצה לתת לקהל שלי חוויה"

הזמר המוכשר והאהוב אליעד חוגג עשור של יצירה עם אלבום חדש • שיתף: "אני עושה מוזיקה עם גרוב, אז גם אם אני שר משהו עצוב - תמיד יש בו קצב"


הזמר האהוב אליעד שוחח עם איריס קול ב־103f,m לרגל חגיגות העשור של יצירה עם אלבום חדש בשם 'בשם העולמות', שיצא אתמול (ג').

"זה קצת מוזר להגיד את זה, אבל עשור אשכרה", הודה אליעד. "כייף, אלבום חדש. אני רוצה לתת לקהל שלי חוויה, שהם ילחצו על שיר ומההתחלה עד הסוף יהנו מכל החוויה, לא שיעברו למשהו אחר אחרי שיר אחד - משהו אחיד שירוץ מההתחלה עד הסוף. תמיד הוצאתי אלבומים, אחרי 'תמיד חלמתי', פתאום נכנס הסטרימינג ולא ידענו מה לעשות. חשבנו שלהוציא אלבום זה משהו שהוא רק פיזי, ולמה להוציא אלבום אם לא קונים. אלבום זה הקונספט, המארז הזה. לי אגב הרבה יותר מסודר להוציא אלבום".

כמו כן, כאשר נשאל האם מאז שנישא לבחירת ליבו גם המוזיקה שלו שינתה כיוון, השיב: "אני חושב שהאלבום הוא מאוד שמח וכייפי, וגוד וייבס. אני חושב שזה גם מאוד קשור באמת לעניין הזה של השנה הזו, שהתחתנתי. זו הייתה שנה מלאה בשמחה, וברור שזה מקרין פנימה ונכנס. באופן טבעי אני גם עושה מוזיקה שהבסיס שלה הוא גרוב. גם אם אני שר דברים עצובים זה תמיד עם איזשהו סוג של קצב".

"אני אגיד את האמת, אף פעם לא הוצאתי ככה, תמיד הוצאתי סינגל, סינגל, כמה שירים ואת כל האלבום. פה הוצאתי במכה 12 שירים חדשים לגמרי, עוד מעכל את זה. כל הזמן מעניין אותי עכשיו לעקוב אחרי המספרים", סיפר, והוסיף: "עוד לא עברה שניה, אני מרפרש כל שניה".

לסיום, התייחס אליעד לשיר הנושא של האלבום - 'בין העולמות': "שיר על מערכת יחסים, היא יכולה להיות מכל סוג. אני אוהב להשאיר את זה פתוח, שכל אחד יכול להתחבר. מהמקום שלי, זה מוקדש לאשתי. עוד שיר לאוסף".

עריכה: שני רומנו

23/05/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אליעד
אליעד  |  צילום: 103fm
Paris