תחשבו טוב
עם יהודית גריסרו

"מי שיש לו למה לחיות, יכול לשאת כל איך"

ד"ר עו"ד תמיר גילת, המכהן בהתנדבות כיו"ר הקרן לחקר הסרטן בישראל וזוכה בתואר דוקטור כבוד לשנת 2023 מטעם אונ' ת"א, שיתף בסיפורו המרגש והמעצים


אוניברסיטת תל אביב הכריזה על הזוכים בתארי דוקטור כבוד לשנת 2023, בהם גם ד"ר עו"ד תמיר גילת, המכהן בהתנדבות כיו"ר הקרן לחקר הסרטן בישראל.

הפרס ניתן לו "על נכונותו לאורך שנים להקדיש את זמנו בהתנדבות וברוחב לב לתמיכה באלפי חולי סרטן ובמשפחותיהם, בתפקידו כיו"ר הקרן לחקר הסרטן בישראל. על התשוקה לחיים, האופטימיות, החיוך ותעצומות הנפש שגילה אל מול אבחון כפול בסרטן שכמעט ולא הותיר לו סיכוי ועל מסירותו הבלתי נלאית לקידום חקר הסרטן בישראל, שנותן תקווה למיליוני חולים בכל".

בשיחה עם יהודית גריסרו ב־103fm, שיתף ד"ר גילת בהתרגשותו הגדולה וטען כי גריסרו ב־103fm, שיתף ד"ר גילת בהתרגשותו הגדולה וטען כי "הסיפור שלי עם הסרטן התחיל לאחר שנבחנתי עם שני סוגי סרטן וניתנו לי עד שישה חודשים לחיות - נאמר לי שחיי נגמרו. שם התחיל מסע מטלטל ומאצים, פרק חיים חדש שהפך לחלק מפסיפס חיי. עברו מיום האבחון 12 שנה והיום אני מסתכל על הכול בחיוך. כמו שאמר ויקטור פרנקל - מי שיש לו למה לחיות, יכול לשאת כל איך".

11/06/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יהודית גריסרו
יהודית גריסרו  |  צילום: באדיבות המצולמת
Paris