מעיין אדם

"לא צריך להתכווץ כל כך מהמילה 'שמנה'"

כוכבת 'חתונמי' מעיין דורי הגיבה לסערה, כאשר יוסי עזרא הצהיר בתוכנית כי הוא 'לא אוהב שמנות': "בזמני, כל מדינת ישראל דיברה על מידות הגוף שלי"


כוכב 'חתונה ממבט ראשון' החדש יוסי עזרא, הצהיר בתוכנית על רשימת ההעדפות החיצוניות שלו בכּלה הנכספת. עזרא שיתף כי הוא אוהב בחורות מטופחות, עם שיער חלק צבוע בלונדיני, ולא אוהב 'שמנות'. דבריו, עוררו מיד סערה. מעיין אדם ביקשה לדון על כך ב־103fm עם כוכבת העונה הקודמת מעיין דורי.

"כשהייתי לפני שנה בדיוק בתוכנית, כל העולם ואשתו התעסק במידת הגוף שלי, אז הרגשתי שאני לא יכולה להתעלם מהאמירה הזו. אין לי בעיה בזה שיוסי עזרא לא נמשך לנשים שמנות ומתולתלות, זה בסדר. אנחנו לא צריכים להימשך לכולם. אבל בחירת המילים שלו הייתה מאד קשה. אני חושבת שעדיף לנו להגיד למה אנחנו כן נמשכים ולא למה אנחנו לא נמשכים", הדגישה. 

עוד אמרה: "אני אישה בת 35 שגדלה מחוזרת ואהובה ותמיד אנשים חשקו בי. אני מאחלת לנו כחברה בשנת 2023 שלא נתכווץ כ"כ מהמילה שמנה. לא משנה באיזה צד אנחנו".

"בחוויה שלי, הייתי על המסך וכל עם ישראל דיבר על המידות שלי והיו על זה ריבים מטורפים שהיו כאלו שאמרו שאני שמנה והיו כאלה שאמרו שאני לא מספיק שמנה כדי לשבת על המשבצת הזו בכלל. מי החליט מה זה שמנה? זה עניין יחסי ולא רלוונטי. אם אני לא הופכת את המשקל למשהו שמגדיר אותי, אז למה זה שיוסי עזרא לא נמשך לשמנות יטלטל את עולמי?" הסבירה. 

07/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


חתונה ממבט ראשון
חתונה ממבט ראשון  |  צילום: ויקיפדיה/שימוש הוגן
Paris