איריס קול

"אחד הפרויקטים המדהימים שיצא לי לקחת חלק בהם"

השחקנית עמית פרקש על כיכובה בסרט החדש 'המנצחים', מחזמר על רקע מלחמת ששת הימים • באשר למצב במדינה, הודתה: "אלה ימים מאוד מפחידים"


השחקנית והזמרת עמית פרקש מככבת בימים אלה בסרט החדש 'המנצחים' - הראשון מזה שנים המגולל את אירועי מלחמת ששת הימים, אך בצורה של מחזמר. נכון, מחזמר ומלחמת ששת הימים. קראתם נכון. 

פרקש שוחחה עם איריס קול ושיתפה בפרטים בדבר העבודה המאומצת על הסרט. "זה סרט שהוא מחזה, המספר את סיפורה של נטע שרוצה להיות שחקנית ולעבור לעיר הגדולה", סיפרה. "אנחנו מלווים אותה בקושי שלה להצליח באותן שנים, ואת שאר האנשים הסובבים אותה". 

בהמשך, הוסיפה: "אני משחקת את יעל, חברתה הטובה, ילדת חוץ שמוצאת את הבית שלה בקיבוץ. גם יעל שלי עוברת המון תהפוכות ועוד כמה טרגדיות בדרך. זה אחד הפרויקטים הכי מדהימים שיצא לי לקחת חלק בהם". 

על הלך הרוח במדינה בימים אלה, אמרה פרקש: "כמו רבים, אנחנו חושבים שדמוקרטיה היא זכותו של כל אדם והחופש ולבחור ולחיות. אני חושבת שהסבים והסבתות שלנו עברו כל כך הרבה בחיים, וכשעלינו למדינת ישראל זה באמת היה בשביל ליצור איזשהו מקום שיהיה לנו בית עם ביטחון, ואלה ימים מאוד מפחידים".

"אני חושבת שזה לא קשור לימין ושמאל, זה קשור לזכויות אדם באשר הן, ואם לא יהיה לנו את הזכויות האלה, אז אנחנו בבעיה מאוד מאוד רצינית וגם בפחד מאוד גדול, ואלה בדיוק הדברים שברחנו מהם בכל העולם, כל כך הרבה שנים, ואני מאוד מקווה שנמצא את המקום הזה שנוכל להתחבר שוב כולם יחד, אבל זה בהחלט מאוד מאוד עצוב", הוסיפה.  

24/07/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


עמית פרקש
עמית פרקש  |  צילום עצמי
Paris