ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

חיימוב שיתף בכאב: "הגעתי לתת משקל"

שוער העבר גיא חיימוב שיתף על ההתמודדות עם מחלת הסרטן והגידול שהצליח להסיר: "לא הרגשתי את הרגליים, משהו שאני לא מאחל לאף אחד לעולם"


שוער העבר גיא חיימוב  שיתף לאחרונה כי עבר בהצלחה ניתוח להסרת גידול סרטני. בשיחה עם רון קופמן ויוני הללי ב־103fm, הוא סיפר להם על ההליך הרפואי שעבר, השינוי באורח החיים, וההתמודדות הנפשית. הוא חשף: "זה מקרה שכבר מתגלגל, זה כבר ניתוח שני".

"בשבת הייתי בבית החולים ופתאום הבנתי מה עברתי שנה וחצי. לפני שנה וחצי נכנסתי לחדר ניתוח, הוא אמנם עבר בהצלחה אבל נשארה שארית, עם הזמן הבנתי שאני צריך לעשות הקרנות, אבל זה גם לא משהו שהוא בטוח מצליח. אז משם התחילו כל מיני דברים שעשיתי, חלקם הצליחו חלקם פחות. הגעתי לתת משקל".

"הגידול היה שפיר", ציין, אך הוסיף כי "הוא נמצא באזור מאוד אסטרטגי, בתוך חוט השדרה, בצוואר העליון, לכן אם הוא היה נשאר שם וגדל הוא היה פוגע לי ברגליים, בידיים, יכול היה לשתק אותי, וכו'. לכן החלטתי ללכת לתוכנית בריאות מאוד קיצונית, השלתי קרוב ל־20 ומשהו קילוגרמים מהגוף, בתזונה שהיא כביכול לא לתת לגידול פחמימה וסוכר, וסיימתי את התוכנית הזאת עם צום של עשרה ימי מים בבית הבריאות בצפון. ואחר כך עשיתי בדיקה וראיתי שאמנם זה לא גדל, אבל זה גם לא הצטמק".

חיימוב שיתף בכאב: "תקופה כזאת של שנה וחצי של הרבה ניסיונות, קנאביס, כל הדברים שאני לא חלמתי לרגע שאני הולך להשתמש, לא חשבתי שאני אגיע ואצטרך להשתמש בקנאביס או לצום עשרה ימים. זה לא היה לכאבים, נתנו לי קנאביס כדי לעזור לנוגדנים, מסתבר שזה עובד על גרורות של סרטן. דווקא לסוג הגידול שלי כל הדרכים שבהם הלכתי פחות עזרו. אחרי מחקרים ובדיקות הייתי אמור לנסוע לטיפולים באוסטריה, שגם בסוף אותם ביטלו ברגע האחרון, עקב חוסר הצלחה באחוזים מאוד גבוהים".

לבסוף, סיכם את השיחה באופטימיות: "ואז הגעתי חזרה לפרופסורים למרות שבכלל לא רציתי לשמוע על ניתוח, כי הניתוח הקודם השאיר לי טראומה מאוד גדולה, הייתי חסר ישע. לא הרגשתי את הרגליים, משהו שאני לא מאחל לאף אחד לעולם. וברוך השם, אחרי הניתוח השני השיקום הוא הרבה יותר טוב, אני עומד על הרגליים ברוך השם. ברוך השם אין תלונות. הפרופסור הוציא את כל הגידול. בעזרת השם, עם פיזיותרפיה עבודה נכונה ושיקום טוב, בעזרת השם נחזור להתאמן".

07/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


גיא חיימוב
גיא חיימוב  |  צילום: ברני ארדוב/וואלה!
Paris