איריס קול

"סדרה לצפייה של יום-יומיים - לעשות בינג'"

מבקרת הטלוויזיה שירי ישועה ('וואלה') המליצה לצפות בסדרה החדשה של נטפליקס 'מי את ארין קרטר?' • האם מדובר בבינג' שלנו לסופ"ש הקרוב?


מבקרת הטלוויזיה של 'וואלה' שירי ישועה שבה להמליץ לאיריס קול על הסדרות והסרטים החמים ביותר. והפעם: סדרת דרמה מתח עם דמות נשית בולטת וסוחפת - מה חשבה ישועה על 'מי את ארין קרטר'?

בפתח השיחה אמרה ישועה כי הסדרה כרגע נמצאת בראש הרשימה של הסדרות הכי נצפות בישראל, וטענה כי "זה לא אומר כלום, היא עוד שנייה תעלם משם. אנחנו בעידן שיש כל כך הרבה מה לראות ואין כלום. אז בדקתי מהי הסדרה הזו".

ישועה נתנה הצצה קטנה לתסריט הסדרה ואמרה: "זו סדרת אקשן, פעולה - יש מרדפי מכוניות, אלימות והסתבכויות. אבל העלילה שלה היא סביב אישה שהיא והבת שלה חיות בברצלונה ומתחילות את החיים החדשים שלהן, בתחילת הסדרה רואים שהן ברחו ממשהו".

לדבריה יש ישועה במהלך הסרט הצופה נע בין ניחושים פרועים באשר לעברה של קרטר. אך הוסיפה כי "זה מספיק מעניין, זה מחזיק אותך, יש משהו סוחף בזה, יש סדרות רבות ואפילו מאוד דומות אך היא כן מצליחה לאזן בין אקשן, מכות ומרדפים עם חיי המשפחה שלה. יש עניין מקביל בשני הדברים, אנחנו לא נסחפים לעולם לא אמין. זאת סדרה לצפייה של יום יומיים - 'לעשות בינג'".

צפו בטריילר לסדרה 'מי את ארין קרטר?':

31/08/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


צילום מסך: מתוך הסדרה 'מי את ארין קרטר?'
Paris