בן כספית ואריה אלדד

"תודה למתחזים הליברלים שחשפו את פרצופם"

אריה אלדד העניק את השוטר הטוב שלו ל'ליברלים של תל אביב', שלדבריו: "הפכו את המחאה נגד הרפורמה למלחמת דת"


שלום אני אריה אלדד ואני היום השוטר הטוב. וזה ניתן היום לליברלים של תל אביב. לשמאלנים של המחאה שהפכו את המחאה נגד הרפורמה המשפטית למלחמת דת. ולמה אני משבח אותם? לא רק כי במלחמה כזו, לטווח הבינוני והארוך אין להם סיכוי מול היהודים, הם יירדו, יתבוללו, ייעלמו, כמו כל קודמיהם - אלא גם כי בטווח הקצר הם יצרו תקדימים שיכו בהם כמו בומרנג אדיר.

בשם שלטון החוק והחובה לשמור על חופש תנועה במרחב הציבורי מנעו הקמת מחיצה בכיכר דיזנגוף. זה ודאי חל גם על חופש התנועה בקפלן ואיילון. ואם חופש התנועה הוא ערך עליון – אסור לחסום. והם חוסמים מפירים חוק וגם ממרידים אחרים להפר חוק. ביחד זה 26 שנות מאסר.

בשם הצביון של העיר בית המשפט מתיר לעירייה למנוע תפילה בהפרדה ולכן המשטרה לא מסלקת נשים שמטיילות בין המתפללים עם כלבים דגלי גאווה וצורחות בושה. בשם אותה קדושת צביון מותר יהיה למנוע מצעדי גאווה בירושלים עיר הקודש. לא ככה?

ותודה לבריונים השמאלנים שהחליטו לקחת את החוק לידיים ולאכוף בעצמם איסור הקמת מחיצה. זוכרים את בג"ץ חאן אל-אחמר? מתנדבים לעזור לי לקיים את פסיקת בג"צ ולהסיר את הפלישה הבדואית, שמאלנים שהחוק ופסיקות בג"ץ הם האלוהים שלהם?

בשם שנאת הדת והדתיים אמרה אורנה ברביבאי "צריך לשאול כל תל אביבי איך קרה שבמעוז הליברליות יש היקף של גרעינים שהיכו שורש ומגיעים מבחוץ עם אג'נדות שקובעות מי יהודי. מי שלא יעמוד בסטנדרטים שאני אוביל כעיר ליברלית לא יהיה כאן". תודה אורנה.

התקדים שלך מאפשר לי לשאול: איך קרה שבמדינה היהודית – והיא כזאת בדיוק על פי מגילת העצמאות שאת מנפנפת בה באופן סלקטיבי כמובן – יש ערבים שהאג'נדה שלהם מתנגדת לקיומה של המדינה היהודית. וזה מנוגד לסטנדרטים שלי כיהודי לאומי במדינת היהודים – וזו מדינה יהודית, יהודית, גם אם אורנה וחבריה יתפלצו. ולכן אני מודיע שהערבים שלא יעמדו בסטנדרטים שלי - לא יהיו פה. משהו לא בסדר בהודעה שלי? ותודה למתחזים לליברלים שחשפו את פרצופם המכוער.

26/09/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


Paris