דידי לוקאלי
עם דידי הררי

"איך לא לוקחים להסברה אדם כמו יוסף חדאד?"

דידי על המשפיען שפועל למען ישראל: "הוא צריך להיות אחראי על הרשתות החברתיות של המדינה, על מה שיוצא לא רק על העוולות אלא גם על אחדות העם"


דידי הררי ביקש לשים זרקור על הפעיל ברשתות החברתיות יוסף חדאד שמעלה תכנים פרוישראלים ומסייע למדינת ישראל בהסברה עוד לפני פרוץ המלחמה. לדבריו, "יוסף חדאד אותו בחור ישראלי ערבי, שכולם דיברו באולפן 'חדשות 12' כיצד יש לדבר ולהתנהג עם חמאס, אמרתי לכם שהסתכלי רק עליו וראיתי אותו מחייך חיוכים קטנים של 'אלוהים אתם לא מבינים את השפה'. בימים כאלה שההסברה של ישראל צריכה להישען על תמונות זוועה שהגיעו מהדרום כשמשרד ההסברה לא עובד, איך לא לוקחים אדם כמו יוסף חדאד, איך לא לוקחים אותו בגיוס חירום כמסביר בינלאומי? בכל מקרה הוא עושה את זה תמיד. הוא מעלה סרטונים שבהם הוא מנפץ כל דעה מטומטמת שיש לכל מיני אירופאים לגבי מה שקורה במזרח התיכון אנשים שמדקלמים סיסמאות מבלי שהיו פה פעם אחת". 

עוד אמר ההרי כי "הוא מרצה גם בחו"ל נגד הBDS, מרצה נגד אנטישמיות, מספר על היחסים בין היהודים והערבים, מה באמת קורה כאן. צריך אחד כמו יוסף חדאד שחושף את האמת, זה שהוא ערבי ישראלי שגם יודע את העבודה הוא צריך להיות אחראי על הרשתות החברתיות של המדינה, להיות אחראי על מה שיוצא כאן, לא רק על העוולות, אלא גם על האחדות של העם זה. יוסף חדאד שהוא ערבי ישראלי הוא בהחלט התמונה הכי טובה שלנו שיכולה לצאת החוצה". 

11/10/2023

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יוסף חדאד להסברה?
יוסף חדאד להסברה?  |  צילום: DENIS CHARLET AFP via Getty Images
Paris