שיחות לילה
עם אבי כץ

מצילים את נועה: "כל תרומה יכולה לעזור"

עינת, דודתה של נועה בת השש שמתמודדת עם מחלת הסרטן, יצאה בקריאה: "קיים רק רופא אחד בארה"ב שיכול לתת לה טיפול חדשני, תעזרו לנו"


נועה בת השש מתמודדת עם מחלת הסרטן מזה שלוש שנים. הדודה עינת שוחחה עם אבי כץ ב־103fm ויצאה בקריאה נרגשת - לעזור לילדה לנצח את המחלה הקשה אחת ולתמיד. 

לדבריה, "כל העם במלחמה, אבל אני ומשפחתי במלחמה הפרטית שלנו לצערי הרב. לפני כמה שנים איבדתי תינוקת וכיום נועה בת השש, בתה של אחותי, חולת סרטן במצב קשה מאוד. אנחנו כבר שלוש שנים נלחמים על חייה - גיסי ואחותי בקושי ראו את הבית, בקושי הצליחו לעבוד. הילדה עברה טיפולים אינטנסיביים וכל החסכונות הלכו על התקופה הארוכה בבית החולים. הם נשארו בלי כסף בכלל. לצערי גם לנו, המשפחה, אין יכולת לעזור להם".  

בהמשך, עוד ציינה כי "בתקופה האחרונה המצב של נועה החמיר מאוד. נאמר לנו שבארץ אין כבר טיפולים בשבילה ושקיים רק רופא אחד בארה"ב שיכול לתת לה טיפול חדשני. הבעיה היא שעלות הטיפול עצמו יחד עם הטיסות הוא 4 מיליון - התחברנו לעמותה שעוזרת לנו בגיוס התרומות ואנחנו מנסים להפיץ זאת בכל מקום אפשרי. אנחנו לא מתקרבים ליעד שאנחנו צריכים והזמן שלנו אוזל. אני רוצה לבקש את עזרת הציבור, כל תרומה יכולה לעזור". 

לתרומה לחצו כאן. 

14/01/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


נועה
נועה  |  צילום: באדיבות המשפחה
Paris