בן כספית ואריה אלדד

"האירוע פה הוא ביזארי לחלוטין"

לאחר שפרסם תמונה המדמה את השרה רגב מכוסה בפופקורן ספוג דם, יועץ התקשורת איציק אלרוב נחקר באזהרה • טען: "גם המשטרה לא טוענת שהסתי לאלימות"


הבוקר (ג') נחקר יועץ התקשורת איציק אלרוב באזהרה לאחר שפרסם תמונה המדמה את השרה מירי רגב כשהיא מכוסה בפופקורן ספוג דם ומעליה כתבו 'פופקורן טבול בדם הנופלים'. בשיחה עם אריה אלדד ובן כספית ב־103fm שיתף אלרוב בתחושותיו לאחר האירוע החריג. 

"כל מי שמסתכל על ההתנהלות של הממשלה הזו מזועזע", התרעם אלרוב. "אנחנו מדי ערב פותחים את המהדורות בחשיפה על איך מתנהלות ישיבות הממשלה. לפני שבועיים וחצי זה היה על פופוקורן, היום זה בקבוקי וודקה. האירוע הזה שבו הם יכולים להתנהל בצורה ברוטלית, חסרת אחריות, ואנחנו מדברים על תקופה שבה יש לך 136 חטופים במנהרות החמאס, ואתה רואה אותם צוחקים, מתנהלים בברוטליות, ואתה אומר 'אלה האנשים שאמורים להתנהל באחריות ולהחזיר את החטופים?'"

עוד הדגיש כי "עד כמה שאני זוכר לאורך כל שנותיי מעולם לא התקרבתי אפילו לאזור של חס וחלילה הסתה או אלימות. גם המשטרה לא טוענת שהסתי לאלימות, הם טוענים שיש מישהו שכתב בתגובה לפוסט שהוא התנהג בצרוה אלימה. אתה רוצה שאני אקח אחריות? זו הזיה מוחלטת. אין לי שום תלונה על השוטר שהייתי אצלו, הם התנהלו בצורה מאוד מכבדת ומכובדת. אני מרגיש שם רוח רעה שמחלחלת מלמעלה וגורמת לכל מערכת אכיפת החוק להתנהל בצורה פשוט לא אחראית".

"זה בכלל לא קשור לימין או שמאל", הבהיר והוסיף: "ברגע שאתה תיתן לאותה מערכת שלטונית דורסנית לקחת תחת חסותה גם את משטרת ישראל וכל מערכת אכיפת החוק, הראשונים שיסבלו מזה זה דווקא בני המיעוטים או המיעוטים בחברה הישראלית, ואני מדבר בתור אחד מהמגזר החרדי. המחשבה שבואו ניתן לחבורה המטורללת הזו עוד כוח, בסוף זה יבוא כמו בומרנג אצלנו. מסתבר שהציוץ שהקראתם מקודם כביכול נכתב תחת הפוסט שלי, מסתבר שהוא נכתב שישה ימים לפני כן בתגובה למירי רגב. האירוע פה הוא ביזארי לחלוטין".

עריכה: שני רומנו

06/02/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


מירי רגב ואיציק אלרוב
מירי רגב ואיציק אלרוב  |  צילומים: יונתן זינדל פלאש90 וברישיון CC BY-SA 4.0/טלי מלמד
Paris