איפה הכסף
עם ענת דוידוב

"טוב היו עושים חברי הכנסת אם היו מוותרים על החופשה"

ענת בביקורת חריפה על התומכים ביציאה לפגרה: "אם תתקלו במשפחה שכולה או במשפחה של חטופים, תסתכלו להם טוב בעיניים, תשפילו מבט ותתביישו"


עוד כמה מילים על האירוע המביש בוועדת הכנסת שדנה בשאלה הכל כך חשובה האם 120 חברות וחברי הכנסת צריכים לצאת לפגרה דווקא עכשיו בזמן מלחמה. חברי הכנסת מנהלים את הדיון בינם לבין עצמם, בנוכחות מקצת מבני המשפחות של החטופיםעקרונית נאמר שטוב היו עושים חברי הכנסת אם היו מוותרים על החופשה. אבל מה נזכור מהדיון בסוף? נכון, את 'יאללה, יאללה' של חבר הכנסת פינדרוס.

איך הגענו לבושה הזאת בכלל? חן אביגדורי, פעיל במטה המאבק להשבת החטופים, שבני משפחתו חזרו, אמר בדיון: 'זו בושה מה שקורה פה. אתם מצביעים על הפגרה של עצמכם. בושה. חיילים, אין להם פגרה, חטופים אין להם פגרה. אתם חברי הכנסת מייצגים אותנו, והדבר הכי חשוב לכם עכשיו זו הפגרה הזאת'. בתגובה צרח פינדרוס לעבר אביגדורי 'יאללה, יאללה'.

ולא שכחנו מה סינן יו"ר ועדת חוקה יולי אדלשטיין לעבר רון ניימן, הדוד של רותם ז"ל שנרצחה בנובה, לאחר שהגיש לו מכתב התפטרות במחאה על היחס של ממשלת ישראל כלפי המשפחות, לטענתו. אלה רק שתי תגובות מביכות מהשבועיים האחרונים

נכון שלא כל ה-120 רצו לצאת לפגרה. אבל אלה שכן, יאללה יאללה - צאו, תבלו, ואם תתקלו במקרה במשפחה שכולה או במשפחה של חטופים, תסתכלו להם טוב טוב בעיניים, תשפילו מבט ותתביישו!

27/03/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


טור אישי עם ענת דוידוב
טור אישי עם ענת דוידוב  |  צילומים: Ingram Image, 103fm
Paris