תשחק אותה?

ינון ובן על חיסולו של מפקד כוח קודס • ינון: "שמח או מבואס שביבי שיחק אותה?" • בן: "ביבי לא שיחק אותה, הוא הביא עלינו את האסונות הכי גדולים"


ינון ובן שבו לשעה השנייה ופצחו בשיחה קולחת על חיסולו של מפקד כוח קודס בסוריה ולבנון. ינון תהה: "אתה שומע על החיסול, אתה שמח או שאתה מתבאס שביבי שיחק אותה?".

בן השיב: "ביבי לא שיחק אותה, הוא הביא עלינו את האסונות הכי גדולים שלא חלמנו שיביא עלינו. אני ציוני ואני קורא למעשים האלו עוד לפני נתניהו, עוד בתקופה שהוא היה עלוב וחסר אונים מ-2009". עוד בן שיבח את כוחות הביטחון, "מי שהביא את המודיעין ואת הטיימינג והביצוע המדויק. לא פגעו בדיפלומט אחד ולא במבנה הקונסוליה".

עוד בהמשך בן עסק בסגירת אלג'זירה. בן: "התפרסם שנתניהו הורה ובאמת הייתה החלטה בכנסת וחוקקו, עכשיו בדקתי מה שהם חוקקו זה שהם יכולים לסגור את המשרדים בארץ, אבל לא את השידור. ז"א שצוותי אל ג'זירה יסתובבו בארץ, ישדרו מראמאללה. גם זה התחיל מפיל ונשאר עכבר. השידור ממשיך. מה לעשות אבל אל ג'זירה ימשיכו לשדר, גם את הדבר הפשוט, לסגור את הרשת אפרופו הכסף הקטארי". 

ינון המשיך וביקש להתייחס לציוץ של אילן לוקאץ'.

ינון לעג לעיתונאי שהגיב ומצידו הציע לינון לעבור מבחן איי קיו יחד. בן: "אני לא מציע לך לעשות איתו מבחן איי קיו, יש לו איי קיו גבוה מאוד". 

עריכה: רעות מתתיהו ארגון

02/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


בנימין נתניהו ויואב גלנט
בנימין נתניהו ויואב גלנט  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris