אראל סג"ל

"אם לא נחקור, לא נדע לשלול"

חשד: אונס של נערה בת 15 על ידי שני תושבי לקיה • ח"כ אלמוג כהן (עוצמה יהודית) דרש מהיועמ"ש לחקור את השניים ע"י השב"כ


חשד: אונס מחריד של נערה בת 15 על ידי שני תושבי לקיה. הנערה השוהה במוסד חוסים הותקפה באכזריות, כך על פי החשד. ח"כ אלמוג כהן (עוצמה יהודית) דרש מהיועמ"ש להעביר את החקירה לשב"כ ולחקור את החשודים בעבירות לאומניות כטרוריסטים לכל דבר ועניין. בשיחה עם אראל סג"ל ודוד ורטהיים שיתף בסיבותיו. 

"חשוב לומר שאינני מכליל, דווקא ב־7 באוקטובר העדה הבדואית הוכיחה גבורה עילאית. יחד עם זאת, את הטובים אנחנו מחבקים וברעים נלחמים", ביקש ח"כ כהן להדגיש והוסיף: "מדובר פה בשניים שפשוט עשו שפטים בנערה בסיכון בת 15, טשטשו אותה בעזרת אלכוהול או חומרים כאלו ואחרים. האם הם היו עושים את זה חס וחלילה לנערה בדואית? התשובה היא לא. הפירוש של זה בחברה הערבית זה מלחמת עולם עם עשרות הרוגים במהלך השנים בעקבות הפגיעה בכבוד המשפחה".

עוד טען כי "ברגע שהם עושים את זה לנערה בעקבות זהותה או מוצאה האתני שהוא יהודי או נוצרי, זה אמור להיחקר בשב"כ. אני לא האשמתי אף אחד, כשאני מבקש לחקור את זה אני מבקש לשלול את הנחת המוצא שזה לאומני. להאשים, אני לא מאשים אף אחד, מי שעושה את זה, זה בית המשפט. החקירה מגיעה לחקר האמת כדי להבין אם יש אשמים בנושא הלאומני או לא. אני מכיר את החברה הבדואית, כאשר יש רעות חולות כאלה - צריך לטפל בהן".

לסיום הבהיר ח"כ כהן: "יש פה בקשה, דרישה, לבדיקה. אם לא נחקור, לא נדע לשלול. ההיכרות שלי עם המערכות הביטחוניות, המשאבים, היכולות, ההבנה של השב"כ מול משטרת ישראל שונים".

עריכה: שני רומנו 

02/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


ח"כ אלמוג כהן
ח"כ אלמוג כהן  |  צילום: יונתן זינדל/פלאש90
Paris