אודי סגל וענת דוידוב

"מה שאתה שומע במאלמו זו אנטישמיות מוסלמית עמוקה"

הכתב לענייני ערבים אוהד חמו ('חדשות 12') שיתף בפרטי הכתבה שערך על העיר השוודית שתארח את האירוויזיון: "היו קולות שהם לא פחות ממטורפים"


הכתב לענייני ערבים אוהד חמו ('חדשות 12') שידר אתמול (ג') ב'חדשות 12' כתבה על העיר מאלמו שתארח את האירוויזיון הקרוב והאווירה הקשה שיש שם נגד יהודים. בשיחה עם אודי סגל וענת דוידוב ב־103fm סיפר: "יש כ־1,400 יהודים במאלמו, וכ־20 אחוזים מהגרים מוסלמים. שום דבר שוודי לא נמצא בחלק מהמקומות שם".

"בלב מאלמו, חגיגות, צפירות, דגלי פלסטין, והכול בבוקר יום שבת השבעה באוקטובר. אנחנו מדברים על כ־1,400 יהודים, זאת קהילה באמת קטנה. 20 אחוז מאוכלוסיית מאלמו הם מהגרים מוסלמים. מי שראה אתמול את הכתבה, שום דבר שוודי לא נמצא בחלק מהמקומות שם. הכול מתלכד לשני דברים, הגירה מוסלמית ומלחמה".

לדבריו, "המלחמה והסנטימנט האנטי ישראלי, בחצי שנה האחרונה מאלמו הופכת להיות מוקד מובהק של סנטימנט מהסוג הזה. אותה קהילה נכנסים מתחת לשמיכה ומחכים עד יעבור זעם. המקום הזה הופך להיות מוקד קשה".

"מי שראה את הכתבה אתמול ושמע את הקולות, אלו היו קולות שהם לא פחות ממטורפים בעיניי. זה לא איזה משהו אנטי ישראלי לצורך העניין, זה באמת אנטישמיות מוסלמית עמוקה לשמה. השורה התחתונה הייתה שם, 'בסוף, אתם היהודים תעלמו מכדור הארץ'. לא שמעתי טקסטים כאלה", הדגיש. 

10/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


אוהד חמו
אוהד חמו  |  צילום: משה שי/פלאש90
Paris