ספורט
עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, משה פרימו, צביקה שרף ואלי סהר

צריך שניים לטנגו

יואב כץ, בעלי הפועל חיפה, על מתחם האימונים השנוי במחלוקת בקריית חיים: "יש עימות אם הוא שייך להפועל חיפה או להסתדרות, מקווה שיפסקו לטובתנו"


הפועל חיפה פגשה אמש (א') את בני ריינה על כר הדשא וגברה על הקבוצה היריבה 2:0. כעת היא נמצאת 2 נקודות בלבד מתחת להפועל באר שבע, שבמקום השני. חברי צוות תוכנית הספורט ב־103fm, רון קופמן ומשה פרימו, שוחחו עם הבעלים של הקבוצה המנצחת יואב כץ, שהתייחס בין היתר גם לחילוקי הדעות עם ההסתדרות לגבי מתחם האימונים של הקבוצה.

כשנשאל על הדיונים סביב מתחם האימונים בקריית חיים, השיב: "יש עימות למי המתקן הזה שייך, האם הוא שייך להפועל חיפה או להסתדרות, אני לא עורך דין ואני לא רוצה להיכנס להיבטים המשפטיים, אך אני מקווה שבית המשפט יפתור את זה לטובתנו. בואו נגיד ככה, בין הגופים השלטוניים בישראל בית המשפט בישראל הוא מהגופים היותר טובים, האירוע הזה לא מוסדר כי צריך שניים לטנגו. אלפי ילדים מתחנכים במתקן הזה, אני עושה את הטוב ביותר שלי".

בהמשך התייחס ליחסיו עם מאמן הפועל חיפה רוני לוי: "אנחנו ביחסים מאוד טובים". הדגיש: "כדורגל זה משחק קבוצתי, בכדורגל הקרדיט צריך להתחלק בין כולם, בין השחקנים, בין ההנהלה, בן אדם אחד לא יכול לקחת את הקרדיט, כולם עושים עבודה נהדרת, רוני לוי עושה עבודה נהדרת. מי עושה את העבודה הכי נהדרת? אני לא שופט. צורת המשא ומתן בין הישראלים היא שונה לצערי, אבל מה אני יכול לעשות, אני צריך לחיות עם זה".

 

15/04/2024

הצטרפו לערוץ הווטסאפ של 103fm


יואב כץ
יואב כץ  |  צילום: דני מרון/וואלה
Paris